Hamileliğini yeni öğrenenler

Evet canim ikizlerimin ikisinin de kalbini duyduk çok şukur Allah herkese nasib etsin bu guzel duygulari. 3-4 mm hematom sahesi varmiş rahimde sorun değil dedi doktor. Lekelenmelerim oluyordu galiba ondandi. Dün fazla ayakuste oldum. Akşamdan yine lekelenmem var. Az ama. Heyecan stres bitmiyor vallaha. Insan diyor bu da olsun rahatliycam ama yok. Illa stres yapacak bir şey buluyor insan 😄
Ayyy nasıl güzel bi haber maşallah ya Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim ❤

Ayyy nasıl güzel bi haber maşallah ya Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim ❤
Bu arada tsh değerine bakilmadiysa baktir. Ben baktirmişdim doktora demeyi unutmuşum. 3.8di hamilelikde 2.5den dusuk olmasi beklenir. Yarinda ilaca başliycam. Baya geç başliyorum ilaca InsaAllah sorun olmaz

Bu arada tsh değerine bakilmadiysa baktir. Ben baktirmişdim doktora demeyi unutmuşum. 3.8di hamilelikde 2.5den dusuk olmasi beklenir. Yarinda ilaca başliycam. Baya geç başliyorum ilaca InsaAllah sorun olmaz
Ay evet iyiki söyledin inşallah salı günü bende gusel haberlerle dönerim

Merhaba arkadaşlar, ben gebe oldugumu 2 gun once ogrendım. Bu sayfayı yaklasık 2 aydır duzenlı takıp edıyorum ve tecrübemi sızınle de paylaşmak ıstedım.. ocak ayı ıcerısınde toplamda 6 bırlıktelıgımız oldu, yumurtlama gunlerını degerlendırdık. Ayakları havaya dıkme durumunu bende yaptım fakat cok ugrasmadım acıkcası. Saglıklı bı gebelık gecırmek ıcın yaklasık 3 aydır folık asıt kullanıyorum. Adetımden 2 gun oncesınde lavaboya gıttıgımde acık pembe bı kanama oldu 3-4 damla kadar. Ertesı gun kaset test yaptım ve 1 dk ıcerısınde 2.cızgı belırdı. Doktora gıttım kan verdım beta 162 cıktı. Henuz adet gecmedıgı ıcın dusuk oldugunu, 1 hafta sonra tekrar bakacagımjzj ogrendım. Bu arada kanamam yerlesme kanaması ve sadece ılk gun pembeydı. 2 gun surdu ara ara ve kahveye dönmeye basladı. Sımdı dualarımız dıs gebelık olmamasından yana. Allah ısteyen herkese nasıp etsın 🙏🏼🌹
Öncelikle tebrik ederim . ben de gebeliğimi yeni öğrenenlerdenim. Hala kendim bile inanamıyorum gerçi 😊

Merhabalar 🥰 bende gebeliğimi öğreneli 2 hafta oldu adet günümden 6 7 gün önce öğrendim, bugün gecikmemin 7. Günü🥰 adet gününde kanda baktırdım 1120 çıktı beta, yatın da doktor rabdevuma gidicem inşallah hepimiz sağlıklı güzel bi gebelik süreci geçirirz 🥰
Canım ilk öğrendiğinde beta kaçtı bende senin gibi 6 7 gün önce öğrendim veta 46.15 di sanırım 1 buçuk haftalık senin kaçtı ilk öğrenirken

Canım ilk öğrendiğinde beta kaçtı bende senin gibi 6 7 gün önce öğrendim veta 46.15 di sanırım 1 buçuk haftalık senin kaçtı ilk öğrenirken
Canım ben ilk öğrendiğimde 1120 çıkmıştı beta hcg, oda adetten iki gün önce falandı sanırım tam hatırlamıyorum, ama idrar testinde 1 hafta önce öğrendim adetten 🤗

X