HAMİLELİĞİNİZİ NE ZAMAN ANLADINIZ ? BELİRTİLER NE ZAMAN YAŞAMAYA BAŞLADINIZ :)?

cancan321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
7
2
36
Arkadaşlar merak ediyorum 2 aydır adet görüyorum ama yine de sormak istiyorum :) Hamilelik belirtileriniz ne zaman başlamıştı ? Ve ne zaman hamile olduğunuzu anladınız? Teşekküler şimdiden :)

Ben daha adet gecikmesi görmeden hissettim bu 3. hamileliğim..ince ince kasık ağrım vardı göğüslerim normalden daha erken şişmeye acımaya başladı..biliyordum hamile olduğumu adet günü test yaptım pozitifti:anneadayı:İnşallah güzel devam eder..

Ben daha adet gecikmesi görmeden hissettim bu 3. hamileliğim..ince ince kasık ağrım vardı göğüslerim normalden daha erken şişmeye acımaya başladı..biliyordum hamile olduğumu adet günü test yaptım pozitifti:anneadayı:İnşallah güzel devam eder..
İnşallah canımmm Allah bağışlasın ...

Hamile kalmadan önceki iki ay olmayan belirtileri varmış gibi 10 gün öncesinde yaşamaya başladım psikolojik :) hamile kaldığım zaman adet günümde ağzımda metal tadı dışında hiçbir belirtim yoktu öncesinde de hiçbir şey olmadı

Canım ben sık idrara çıkıyordum normalde uyanıp gitmem gece 3te 5 te falan bide akıntı oldu ben de çok hafif de göğüslerim hassaslasti en çok şüphelendiğim idrardi ama gece uyanıp sık sık gidiyordum 5 gün kala adete ovalasyon testiyle öğrendim hamile olduğumu sonra hcg yaptım idrar da onda da çıktı 2 gün sonra da kan verdim öyle Allah en kısa zaman da sana da nasip etsin bize de kucağımıza sağ salim almayı nasip etsin :)

Normalde adetten 10 gün önce ağrıyan göğüslerim agrimiyordu ve yine normalde adet olmadan önce olmayan kasik agrisi oldu adet günü ve sonrası..

Benim adetime 10 gun kala mide bulantilarim, kasik batmasi,bel agrisi, goguslerim sismisti, bide gogus agrisi, oldu.Adetimin 5.ci gun gecikmesinde test yaptim evde pozitif cikti.Hemen dr gittim kan verdim pozitif cikti.O ay sogan suyu ictim onun etkisi oldu heralde.

Ov
Canım ben sık idrara çıkıyordum normalde uyanıp gitmem gece 3te 5 te falan bide akıntı oldu ben de çok hafif de göğüslerim hassaslasti en çok şüphelendiğim idrardi ama gece uyanıp sık sık gidiyordum 5 gün kala adete ovalasyon testiyle öğrendim hamile olduğumu sonra hcg yaptım idrar da onda da çıktı 2 gün sonra da kan verdim öyle Allah en kısa zaman da sana da nasip etsin bize de kucağımıza sağ salim almayı nasip etsin :)
Ovulasyon testiyle nasıl öğreniliyor

Normalde adetten 10 gün önce ağrıyan göğüslerim agrimiyordu ve yine normalde adet olmadan önce olmayan kasik agrisi oldu adet günü ve sonrası..
Merhaba benim adetime 5 gün var normalde 1 hafta kala göğüslerim şişerdi ve ağırırdı bu ay hiç şişmedi ve ağrımıyor sitede baya belirti okudum ama arasında bu yazdığın yoktu şimdi okuyunca acaba mı dedim.. Bu ay İlk kez denedim bebek adet günümü bekliyorum test yapmak için. Buarada bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim:)

Merhaba benim adetime 5 gün var normalde 1 hafta kala göğüslerim şişerdi ve ağırırdı bu ay hiç şişmedi ve ağrımıyor sitede baya belirti okudum ama arasında bu yazdığın yoktu şimdi okuyunca acaba mı dedim.. Bu ay İlk kez denedim bebek adet günümü bekliyorum test yapmak için. Buarada bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim:)
Teşekkür ederim insallah sen de hamilesindir. Evet bendeki belirtiler bunlardi ve ben erken ya da geç yumurtladim heralde düşündüm sonrasında erken yumurtlamayi eledim çünkü erken yumurtlasaydim adet günü gelmeden olmam gerekirdi adet günü de olmayinca geç yumurtladigimi düşündüm ve gerçekten de geç yumurtlamisim ve hamile kalmışım ayrica göğüs ağrısı da adet olmam gereken gunden iki hafta sonra kadar başladı yine şu an geçti

Teşekkür ederim insallah sen de hamilesindir. Evet bendeki belirtiler bunlardi ve ben erken ya da geç yumurtladim heralde düşündüm sonrasında erken yumurtlamayi eledim çünkü erken yumurtlasaydim adet günü gelmeden olmam gerekirdi adet günü de olmayinca geç yumurtladigimi düşündüm ve gerçekten de geç yumurtlamisim ve hamile kalmışım ayrica göğüs ağrısı da adet olmam gereken gunden iki hafta sonra kadar başladı yine şu an geçti
İnşallah.. adet günüm geçmeden test yapmak istemiyorum bakalım 1 hafta sonra belli olur..

Ben kızımda şöyleydi . Zaten istiyorduk bende sabırsızca nette Sürekli okuyorum nedir ne değildir diye. Sonra Aman dedim çok takiyrm kafama dusunmicem. Göğüs uçlarım hafif kararmıştı ve çikolata seven biri olarak göresim dahi gelmiyordu . Üstelik baş dönmesi falanda en sonunda dedim bi tane daha yapalım nolcak. Ondan önce Kaç tane erken gebelik testiymis normal testmis bi dünya para vermisimdir. Ilk olduğu için ne zmn yapılır da bilmiyom cahillik işte. Ogun adet günümdü tamda dedim son. Başka yapmicam bi yaptım direk çift çoğu çok netti. :)

Arkadaşlar hepiniz adına çok sevindim :)) Allah bağışlasın hayırlı doğumlar olur inşallah her şey gönlünüzce olsun :) Peki bende 2 aydır adet oluyomuş gibiyim ama leke leke bende okuduğum kadarıyla üstüne görme denilen şey olabilir dedim ve 4. Günü idrar testi yaptım negatifti diğer adet günümde yine kan geldi az çok ama ilk gün biraz fazlaydı. ( tam gününde kan geldi)Acaba üstüne gören varsa nasıl bir durum ve kan hangi zamanlar kaç gün sonra gelir biraz bilgilendirirse çoook sevinirim :))) Cevaplarınız için teşekkür ederimmm ..

X