Hamilelik belirtileri nelerdir acaba hamilemiyim

Benaliyan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2021
7
4
23
kizlar selam adetim 3 gün gecikti aşırı gaz sorunum var ve regl olacağımda asla gaz sorunum falan olmazdı reglimde ağrısız olur normalinde kasıklarımda ağrı batma göğüs uçlarimin etrafında sivilcelenme gogusumun yan taraflarında bastırınca aci hissediyorum sürekli büyük tuvaletimi ve çiş yapıyorum hemen acikiyorum ve karnımda sürekli bir şişkinlik var acaba hamilemiyim test yapmalımıyım yaklaşık 1 hafta önce idrar testi yapmıştım evde negatif çıkmıştı lütfen bilenler bir yardımcı olsun hamilemiyim isteyen herkese rabbim nasip etsin 🤲❤️

Son düzenleme:
kizlar selam adetim 3 gün gecikti aşırı gaz sorunum var kasıklarımda ağrı göğüs uçlarimin etrafında sivilcelenme gogusumun yan taraflarında bastırınca aci hissediyorum sürekli büyük tuvaletimi ve çiş yapıyorum hemen acikiyorum ve karnımda sürekli bir şişkinlik var acaba hamilemiyim test yapmalımıyım yaklaşık 1 hafta önce idrar testi yapmıştım evde negatif çıkmıştı lütfen bilenler bir yardımcı olsun hamilemiyim isteyen herkese rabbim nasip etsin 🤲❤️
Adetiniz geçmiş ucuz testlerde bile çıkar gönlünüzce olsun 🌹

reglime tahmini bir gün kaldı ama genelde gecikir. aynı sorunları yaşıyorum, ara ara da regl olacak gibi ağrım oluyor.
üç gün varken test yaptım negatif. sizinki geçmiş, test yaparak öğrenebilirsiniz

İnsan gebelik isteyince binbir türlü belirtiler görüyor kendinde söylediklerinizin çoğu regl belirtisiyle ayni test yapmadan bilemezsiniz gecikmede varmış biran önce test yapın eğer negatifse doktora gidin sebebi neymiş gecikmenin onu araştırın

X