Hamilelik belirtileri tam olarak ne zaman belli olur?

gizlikullanicixds

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
1
0
29
Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var. Ben 12 Eylül de erkek arkadaşımla korunmasız cinsel ilişkiye girdim adetim bittikten 2 gün sonra yani içime boşalıp boşalmadığından emin değilim boşalmadım diyor ama tedirginim ilişki sonrası yaklaşık 10 saat sonra ella ertesi gün hapı kullandım ilişkiden 14 gün Sonra da gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile kalır mıyım korkuyorum bu hapı kullanan var mı yardımcı olur musunuz lütfen? Şuan adetim 3 gün gecikti ve bazen regl sancısından farklı ufak ufak kramplar giriyor internetten baktığım da bebek yerleşirken ağrı olur deniliyor göğüslerim de de hassasiyet var sizce adet belirtisi mi evli değilim

Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var. Ben 12 Eylül de erkek arkadaşımla korunmasız cinsel ilişkiye girdim adetim bittikten 2 gün sonra yani içime boşalıp boşalmadığından emin değilim boşalmadım diyor ama tedirginim ilişki sonrası yaklaşık 10 saat sonra ella ertesi gün hapı kullandım ilişkiden 14 gün Sonra da gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile kalır mıyım korkuyorum bu hapı kullanan var mı yardımcı olur musunuz lütfen? Şuan adetim 3 gün gecikti ve bazen regl sancısından farklı ufak ufak kramplar giriyor internetten baktığım da bebek yerleşirken ağrı olur deniliyor göğüslerim de de hassasiyet var sizce adet belirtisi mi evli değilim
Yani ella kullandım diyorsun boşaldığından emin değilsin. Bilemedim, bence hamilelik zor ama kesinlikle olmaz da diyemem. Stres yapma birkaç gün daha bekle tekrardan test yap sabahki ilk idrarın ile.

Regl oldunuz mu

Merhaba. vajinismusu yeni yendiğim için ilk ilişkim kondomsuz oldu. Zaten korkudan ağladığım için zevk bile almadı. Boşalma olmadı. Üstüne ella kullandım normal adetimden 3 gün önce regl oldum. İlk başta kahverengi akıntı sonraki günlerde dolu dolu normal regldi. Şimdi ovulasyon dönemim geçti, reglime 5 gün var. ya regl sandığım yerleşme kanamasıysa diye aklım çıkıyor. Göğüslerim ve belim ağrıyor. Normalde de olurdu reglime yakınken ama şimdi daha fazla ağrım var. Hamile miyimdir? Lüften yadırgamayın o an vajinismusu yendim diye aklım havadaydı bunları hiç düşünemedim.

X