Hamilelik belirtileri

Reyreysv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
8
2
24
Kızlar merhaba 3 yıllık evliyim bebek istiyorum. Hamilelik belirtileri gösteriyorum belki psikolojik ve komik bilmiyorum ama sanki akıntım da bebek kokusu alıyorum böyledir şey mümkün mü ? Aynı zamanda uykulu ve yorgunum bir de gözlerimi kapattığımda kafam sanki yüzüyor gibi lütfen biri görsün

Lütfen beni yanlı anlama ama Negatifse test yapsan da yapmasan da regl olursan bunu öğreneceksin sonuç değişmeyecek. Ama pozitifse sen kendini bu şekilde yıpratıyor olacaksın. Bu şekilde strese gireceğine imkanın varsa bir test al yap. Ancak bu şekilde rahatlarsın.

Lütfen beni yanlı anlama ama Negatifse test yapsan da yapmasan da regl olursan bunu öğreneceksin sonuç değişmeyecek. Ama pozitifse sen kendini bu şekilde yıpratıyor olacaksın. Bu şekilde strese gireceğine imkanın varsa bir test al yap. Ancak bu şekilde rahatlarsın.
Çok haklısın Estağfirullah yanlış anlamam ama bilmiyorum daha önce hiç testin başında bekledin mi onun yerine adet olmak daha kolay geliyor test negatif çıktığında oturup ağlıyorum bubyüzden yapmadım yoksa evde test var

İnan bekledim:) seni çok iyi anlıyorum. Test yapmak istemiyorsun madem kendini oyalayacak bir şeyler yapmaya çalış .Baktın bir kaç gün içinde adet olmuyorsun o zaman test yaparsın kendini zorlama. Ben de bu ay çok ümitlenerek bekledim kendime göre hep bi belirtim vardı ama şu an reglim. O yüzden inan hislerini anlıyorum.

İnan bekledim:) seni çok iyi anlıyorum. Test yapmak istemiyorsun madem kendini oyalayacak bir şeyler yapmaya çalış .Baktın bir kaç gün içinde adet olmuyorsun o zaman test yaparsın kendini zorlama. Ben de bu ay çok ümitlenerek bekledim kendime göre hep bi belirtim vardı ama şu an reglim. O yüzden inan hislerini anlıyorum.
Umarım sende bende en yakın zamanda bebeklerimizi kucağımıza alırız 🥰

Arkadaşlar merhaba. Bat 16 Ağustos. Bu ay eşimle bebek sahibi olmak için efor sarf ettik. Bende AMH düşüklüğü de çıkınca (0.87). Bugün sabahtan beri kuyruk sokumumda yoğunluk olmak üzere bir bel ağrısı başladı ki anlatamam. Hala ağrıyor. Kasıklarımda hafif bir ağrı da vardı arada hissettiren. Kasık ağrım geçti gibi. son 2 saattir falan göbek deliğimin 4 parmak altı paralel bir çizgi şeklinde ağrıyor. Uyuyamıyorum bile. Bel ağrım hala devam ediyor. Neden olabilir bilen var mı?

Arkadaşlar merhaba. Bat 16 Ağustos. Bu ay eşimle bebek sahibi olmak için efor sarf ettik. Bende AMH düşüklüğü de çıkınca (0.87). Bugün sabahtan beri kuyruk sokumumda yoğunluk olmak üzere bir bel ağrısı başladı ki anlatamam. Hala ağrıyor. Kasıklarımda hafif bir ağrı da vardı arada hissettiren. Kasık ağrım geçti gibi. son 2 saattir falan göbek deliğimin 4 parmak altı paralel bir çizgi şeklinde ağrıyor. Uyuyamıyorum bile. Bel ağrım hala devam ediyor. Neden olabilir bilen var mı?
Âdet gecikmesini bekleyin en temizi bu.

umarım hamilesindir ama belirtiler enfeksiyon haberciside olabilir.

Kızlar bat ayın 16’sı. Prodoctor marka erken gebelik testi vardı evde şimdi yaptım onu. Böyle bi ikinci çizgi oluştu. İlki kadar koyu değil ama. Erken gebelik testlerinde de böyle oluyor mu? Yoksa kopkoyu mu olması gerekirdi?

Eklentiler

• 7B25062B-5CBD-4D5D-8D7A-B8F7EB9277BC.jpeg
    7B25062B-5CBD-4D5D-8D7A-B8F7EB9277BC.jpeg
    44,6 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar bat ayın 16’sı. Prodoctor marka erken gebelik testi vardı evde şimdi yaptım onu. Böyle bi ikinci çizgi oluştu. İlki kadar koyu değil ama. Erken gebelik testlerinde de böyle oluyor mu? Yoksa kopkoyu mu olması gerekirdi?
Bence pozitif bu kadar erken koyu çıkmaz bence kan verin hayırlı olsun 🥰

Bence pozitif bu kadar erken koyu çıkmaz bence kan verin hayırlı olsun 🥰
Bencede pozitif ne oldu sonucunuz inşAllah hamilesinizdir inşAllah bende hamileyimdir bizde 3 aydir istiyoruz ilk ay olur diye düşündüm baktım regl oldum sıkıntımı var diye doktora gittim rahim kanamanın 3. Günü olmasına rağmen kalın çıktı doktor bana bu normal kanma değil vs gibi değişik şeyler söyledi korkuttu sonra tekrar gidiecktkm falan gidemedim ertesi ay farklı bi doktora gittim o beni rahatlattı dedi şuan yine kalın ama ader olacağın içindir dedi folik asit falan yazdı bir ay oldu sanırım kullanali günde yarim olarak kullanıyorum 3. Denememiz bu ay 10 gün var şuan reglime midemde yanma mide ağrısı ve hafif sırtıma ve karnıma vuran ağrılar var normalde benim regl olacağım zaman kasiklarim çok ağrımaz ama varya 12 gün gün önce başladı öyle böyle değil hala geçmedi 3 gün olucak kasik agrım var göğüslerimde ilk ağrı olduğunda iki gün hassasiyet oldu geçti bugün yoktu mesela ama şişti kodları birden kasik alt karin bölgemde sis sert taş gibi arada iniyor tekrar şişiyor falan acaba hamile olabilir miyim ya iki gündür test yapıyorum negatif varsada cikmazmiki çokmu erken yaptım acaba tecrübesi olan varsa yorumu icin sevinirim teşekkürler 😊🙏

X