Hamilelik belirtisi mi

Bu acele nedir Allah aşkınıza? Hadi evliliğinize zaman vermediniz biraz vücudunuza zaman tanısaydınız. Klomenler, soğan kürleri, hamile kalamadım stresi, bu ne yazık değil mi canınıza?

Bu acele nedir Allah aşkınıza? Hadi evliliğinize zaman vermediniz biraz vücudunuza zaman tanısaydınız. Klomenler, soğan kürleri, hamile kalamadım stresi, bu ne yazık değil mi canınıza?
Allah in verecegi berekete zamani neden katayim ki çocuk berekettir çocuk rahmettir çocuk huzurdur çocuk mutluluktur olursa olur olmazsa zaten olmaz onun derdine düşmedik sadece olani görüyoruz doktorlarla sorunları çözüyoruz herkesin kendi bilicegidir çocuk isteyip istememek

Evliliğe nasıl bir zaman verilmeli ? Ne kadar verilmeli ? Kime, neye göre verilmeli ? Herkesin hayatı farklıdır ve elbette buradaki herkes bir şeylerin farkında ya da olmak istiyor ki bilgi alışverişi yapıyorlar. Belki kötü bir şey söylemek istemediniz falan afaki bir genelleme yapmışsınız üslup önemli. Ben de şu fikirdeyim elbette stres yapılmamalı ama insanlar bebek sahibi olmak istiyorsa istemsiz bazı şeyleri sorgulamadan ya da öğrenmeden edemiyor, kendini alı koyamıyor ve bir şeyler yapmak istiyor. Teşekkürler

Evliliğe nasıl bir zaman verilmeli ? Ne kadar verilmeli ? Kime, neye göre verilmeli ? Herkesin hayatı farklıdır ve elbette buradaki herkes bir şeylerin farkında ya da olmak istiyor ki bilgi alışverişi yapıyorlar. Belki kötü bir şey söylemek istemediniz falan afaki bir genelleme yapmışsınız üslup önemli. Ben de şu fikirdeyim elbette stres yapılmamalı ama insanlar bebek sahibi olmak istiyorsa istemsiz bazı şeyleri sorgulamadan ya da öğrenmeden edemiyor, kendini alı koyamıyor ve bir şeyler yapmak istiyor. Teşekkürler
Bizde onu yapıyoruz zaten bilgi alisverisi yapiyoruz. Siz diyorsunuz ya acele acele değil zamanla sorunlarla uğraşıyoruz halledebilirsek ederiz yoksa da kalıyor zaten bazen çoğu bayan umutsuz kalıyor ve stres altında kalıyor stres yapmadan bireyler yapmaya calisiyoruz

Bizde onu yapıyoruz zaten bilgi alisverisi yapiyoruz. Siz diyorsunuz ya acele acele değil zamanla sorunlarla uğraşıyoruz halledebilirsek ederiz yoksa da kalıyor zaten bazen çoğu bayan umutsuz kalıyor ve stres altında kalıyor stres yapmadan bireyler yapmaya calisiyoruz
Evet aynı fikirdeyiz diğer yorum yapana söyledim ben de

Merhabalar
Ben 6 aylık evliyim evlenir evlenmez ilk ay hamile kaldim 3 aylık olmasına 4 gun vardi normal dusuk yaptim bebeğimi düşürdüm 15 Ekim 2019 da sonra hamile kalamadım gecen ay doktora gittim bana klomen verdi klomeni 5 gun kullandım kontrole gittim bana yumurtalar büyümüş gayet gzl dedi 7 gun boyunca 1 gun aralıklı olarak ilişkiye gir dedi oyle yaptim sonrasında bi sure sonra bende sık sık idrar ,gaz oluşuyor , belimde agri var bide goguslerimin ucuna dokununca ağrıyor kasıklarıma ara ara agri giriyor bu ayin 22 sinde adet olmam gerekiyor 4 gun sogan kürü içtim bugun icmeyi biraktim sol kasigim da agri var. Klomen kullandım bende kist yaptî doktora gittim sogan köründen knce kist var 3 tane dedi bi kıstım 5 cm mis sizce bu ay hamilemiyimdir acaba adetime 2 gun var normalde
erken gebelik testlerinde cikiyo eger hamilelik varsa bi test yap istersen

X