hamilelik belirtisi mi

duduyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
50
14
28
Merhaba,
2 ay önce doğum kontrol hapını bıraktım. Bu ay ise reglim 3 gün gecikti. Göğüslerde ağrı, yemek yedikten sonra hafif bulantı ve belimde regl ağrısı şeklinde ağrı var. Sizce hamilelik belirtisi midir?

kahvecibaby

💓💓💓 YA HAK💓💓💓
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
2.656
2.974

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2022

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aaaa Ben

İnsan kalıbıyla değil kalbiyle insandır...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
1.510
2.427
Merhaba,
2 ay önce doğum kontrol hapını bıraktım. Bu ay ise reglim 3 gün gecikti. Göğüslerde ağrı, yemek yedikten sonra hafif bulantı ve belimde regl ağrısı şeklinde ağrı var. Sizce hamilelik belirtisi midir?
Bulantılar 7. Hafta ve 8. Haftada başlar regli belirtisiyle aynı hamilelik belirtisi o yüzden idarar testi yaparsanızda çıkar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 682 gün geçti.

Aaaa Ben

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
1.510
2.427

Aaaa Ben

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
1.510
2.427

Aaaa Ben

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
1.510
2.427
Söyledi doktorda insan bi heyecan yapıyor acaba mı diye korkuyor. Ultrasonda bakmadım henüz sadece değerlerden baktık
Ultrason da henüz belli olmaz değeriniz hergün iki kat çıkmalı bin ve üç bin arasında olursa bebek görünür

kahvecibaby

💓💓💓 YA HAK💓💓💓
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
2.656
2.974
Beta Hcg 74,79 çıktı.

Hayırlı olsun 😊 inşAllah gebesiniz 2 gün sonra kan testini tekrarlarsınız değerde yükselme varsa sağlıkla da kucağınıza almak nasip olur

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

kahvecibaby

💓💓💓 YA HAK💓💓💓
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
2.656
2.974
Doktor 1 hafta sonra çağırdı daha erken mi gitmeliyim

yok daha erken gitmeyin.. kese görmek için çağırmıştır doktorunuz.. sağlık ocağında da kan testini tekrar ettirebilirsiniz