hamilelik belirtisi yorumunuzu bekliyorum

meydanaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
1.742
945
Mrb arkadaslar once yazmıştım..ocak 5 gbi subat 1 mart 1 gbi adet oldum...genelde düzenli...kum tas vs bulunmuyor bende..uc ay once test yapmıştım.dr esım Sperm hızı bıraz yavas demıstı..neyse buay gecen adetten buyana kasık ağrım geçmedi...Son bırhafta ıdrar yaparken sondamla da acıma oluyodu korkusuz bazen berrak bazen bulanık..Sol kasıgım acıyodu.ıkı gundur sag bosluk belime sanki tekme atıyorlar gbi.acıyor.ıdrarımda bardağa test yaptım acayip tortular cöktü dibe..ama bugun kan geldı..fikri olan benım gbi olan var mı

Mrb arkadaslar once yazmıştım..ocak 5 gbi subat 1 mart 1 gbi adet oldum...genelde düzenli...kum tas vs bulunmuyor bende..uc ay once test yapmıştım.dr esım Sperm hızı bıraz yavas demıstı..neyse buay gecen adetten buyana kasık ağrım geçmedi...Son bırhafta ıdrar yaparken sondamla da acıma oluyodu korkusuz bazen berrak bazen bulanık..Sol kasıgım acıyodu.ıkı gundur sag bosluk belime sanki tekme atıyorlar gbi.acıyor.ıdrarımda bardağa test yaptım acayip tortular cöktü dibe..ama bugun kan geldı..fikri olan benım gbi olan var mı

Cnmm yani bugün adet olman gerekiyo demi olmassan bi kan testi yaptır kesin sonucu ordan alırsın. inş. hamişsindir

Benım hesabıma gore otuzunda adet gormek gerekiyordu suan kanamam var.Insallah hamileyimdir.umarım üstüne gorme durumu dur. Cunku ılk defa adet olunca belime agrı attı sag kasıgımda ağırlık var gibi agrı var tam dık duramıyorum tabı usutmedıysem
Benım gbi olup hamile olan yada baska rahatsız cıkan arkadas varsa yorumlar beklıyorum rabbim herkese hayırlı evlat nasıp eder inşallah

anlattığınız idrar yolu enfeksiyonuna benziyor doktora gitmenizde fayda var

O ağrılar yanmalar enfeksiyondan olabilir .. en yakın zamanda bebeğine kavuşursun inşallah . bol su iç , birde hamile olmadığın kesin olunca maydonoz ve soğan kürünü dene iltihabı temizle . onlar bile çocuğun olmasını zorlaştırıyor .

Cok sagol canım gidicem dr en kısa zamanda adet bitsin sonucu yazıcam ama enfeksiyon da kokulu idrar akıntı cok olur diyor dr...bende bunlar yok

X