hamilelik belirtisimi bilmiyorum?

dayna

şükürAllah'a bebişim gldi
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
242
12
42
merhaba arkadaşlar...22 ağustosda adet olmuştum yumurtlama dönemini hesap edip eşimle birlikte oldum ve daha adetime 15 gün var ve benim göğüslerim çok ağrıyor dokunamıyorum ki bu ağrıda 2 gün önce başladı sizce bu hamilelik belirtisimidir yoksa başka bişeymi önceden adetime 3-4 gün kala göğüslerim ağırdı hiç böyle olmamıştı yardımınızı bekliyorum bide kan testini nerelerde yaptırabilirim hiç yaptırmadım bilmiyorum cevaplarınız için teşekkürler şimdiden....

şüpheli ilişkiden en az 12 gün sonra kanda çıkar die biliorum oda erken döllenme olduysa göğüsleriniz neden şiş bilmiorum ama belkide önemli bi belirtidir beklemek zor ama doktora gitseniz adeti bekleyin der umarım istediğiniz olur inşallah hayırlısı olsun.

tşk ederim serife..bende başka bi şikayet yok ama sadece o göğüs ağrıları var oda sanki adet olacakmışım gibi şiş ağrıyo dediğim gibi daha 15 gün var bu kadar erken olmaz sanırım bende ihtimal vermiyorum ama bakalımCADIARZU inşlh olur istiyorum nasip....

canım ne yazık ki bu kadar erken belirti olduğunu hiç duymadım ama inşallah bebeğin tutunmuştur ve inşallah hormanlarınla ilgili bi belirtidir

merhaba arkadaşlar...22 ağustosda adet olmuştum yumurtlama dönemini hesap edip eşimle birlikte oldum ve daha adetime 15 gün var ve benim göğüslerim çok ağrıyor dokunamıyorum ki bu ağrıda 2 gün önce başladı sizce bu hamilelik belirtisimidir yoksa başka bişeymi önceden adetime 3-4 gün kala göğüslerim ağırdı hiç böyle olmamıştı yardımınızı bekliyorum bide kan testini nerelerde yaptırabilirim hiç yaptırmadım bilmiyorum cevaplarınız için teşekkürler şimdiden....

evet canım spermler yumurtayla buluştuğu andan itibaren başlayabiliyor göğüsler şişmeye, yani döllenip rahme geçmesine gerek yok belirtilerin başlaması için. en erken belirti yumurtlama döneminde şişen göğüsler tatlım, akabinde idrar kokusunu da takip et. bence sende var bişiler inşallahh..

kızlar bende geçen ay 17'sinde hastalandım , bittiği hafta eşimle beraber olduk ve regl olmama 7 gün kaldı. çok merak ediyorum test aldım .ama sabah idrarıyla yapın yazıyor farkedermi acaba ?

inşallah hamilesindir arkadaşım...
benim hamileliklerim de de döllenme ile birlikte kasıkta batma ve göğüs acısı hemen başlıyor..seninde öyledir belki..
allah gönlüne göre versin..

benim de öyle olmuştu arkadaşım. ve dün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. darısı başına. birde göğüs uçların belirginleşiyo. hayırlısı

kızlar bende geçen ay 17'sinde hastalandım , bittiği hafta eşimle beraber olduk ve regl olmama 7 gün kaldı. çok merak ediyorum test aldım .ama sabah idrarıyla yapın yazıyor farkedermi acaba ?

bende senin gibi sabırsızlanıyorum..ama normal testler ile çıkması çok zor..kanda baktırabilirsin..fortel diye bi test varmış, bende onu araştırıyorum..adetin 7 gün öncesine kadar kesin sonuç veriyormuş..:uhm:

İdrar da test yaptırsan çıkacağını hiç sanmıyorum adetimin üzerinden 4 gün geçtikten sonra idrareda test yaptım o zaman çıktı onun bi hafta öncesinde yaptım hiç bişe çıkmadı göğüslerin psikolojik olabilir mi? çünkü çok erken adetini beklemelisin bence de.

kızlarrr bende 17 ağuststa regli olmştmm.yani tam 9 gün warr..ama ben eşimle fazla görüşemedgm içn çok umutlanmk istemiorum ovülasyon tarhlernde 2 gün görşebldkk sizcee olmuşş olabilrmii?şuann hiç bir belirti hissetmiorumm zaten:KK43:((( yaa kızlarr hafta sonu görüşebilcem eşimlee biliorumm ozaman verimsiz günlerr ama olma ihtimali olabilirmii yani sadece ovulasyon tarhlerindeki beraberliktemi hamile kalınıoo

kızlarrr bende 17 ağuststa regli olmştmm.yani tam 9 gün warr..ama ben eşimle fazla görüşemedgm içn çok umutlanmk istemiorum ovülasyon tarhlernde 2 gün görşebldkk sizcee olmuşş olabilrmii?şuann hiç bir belirti hissetmiorumm zaten:KK43:((( yaa kızlarr hafta sonu görüşebilcem eşimlee biliorumm ozaman verimsiz günlerr ama olma ihtimali olabilirmii yani sadece ovulasyon tarhlerindeki beraberliktemi hamile kalınıoo

Canım benim ya yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla ne yazık ki evet ama sen zaten ovülasyon döneminde birlikte olduk demişsin bu zaten saniyelik bir iş eğer o dönemde olduysanız ve de bir terslik yoksa olabilme ihtimalin yüksek. Belirti olmaması normal çünkü ilk ayda en büyük belirti adet kanamasının olmaması ve göğüslerdeki aşırı hassasiyet. Umarım olmuştur senin de bir bebişin. :ecrin_bebek::CüvCüv:

Canım benim ya yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla ne yazık ki evet ama sen zaten ovülasyon döneminde birlikte olduk demişsin bu zaten saniyelik bir iş eğer o dönemde olduysanız ve de bir terslik yoksa olabilme ihtimalin yüksek. Belirti olmaması normal çünkü ilk ayda en büyük belirti adet kanamasının olmaması ve göğüslerdeki aşırı hassasiyet. Umarım olmuştur senin de bir bebişin. :ecrin_bebek::CüvCüv:

çok teşekkür ederim canım yaa inşallh olmştrr..Allah isteyen herkese nasip etsinn ben çok istyrmm rüyamda regli olmşmm gördmm we çok üzülmştmmm o bilee çok etkiledi inşllh gerçektee olmam hiiççç 9 ay:))

çok teşekkür ederim canım yaa inşallh olmştrr..Allah isteyen herkese nasip etsinn ben çok istyrmm rüyamda regli olmşmm gördmm we çok üzülmştmmm o bilee çok etkiledi inşllh gerçektee olmam hiiççç 9 ay:))

Aminnnnnnnnnnnnnn inşallah kimsecikler olmaz :)) isteyen herkeş anne olur:CüvCüv:

hepinize çok tşk ederim arkadaşlar destekleriniz için...en hala sabırsızlıkla bekliyrum göğüslerim hala hassas dokununca çok acıyor bakalım hayırlısı...Allah isteyen herkesin kucağına bebeğini verir inşallah..

dynacım merhaba.. bende aranıza yenı katıldım. senın belırtılerının aynısı bendede var. sen bunu yazalı baya olmus ama sormak ıstedım. hamılemısın??

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

benim ayrı bi problemim var 3 aydır eşim yanımda olmadığı için ilişkiye giremiyoruz ayrıca her ay düzenli adet oldum son adetrim 5 haziran nerden baksanız 1 hafta var ancak 4 gündür kahveregi lekeler olmaya başladı ayrıca idrarımda kahverengi noktalar oluyo sağ kasığım ağrıyo başkada bişey yok ki ben adet belirtilerini çok şiddetli yaşardım burda gidebileceğim iki tane fdoktor var diğerleri muayene hanelerini kapattılar onlarda birisi perşembeye diğerihaftaya pztesine gün verdi bu nedir şimdi hamile değilimdir heralde çünkü adet oldum 2 ayda günü gününe ve normaldi napcam ben şimdi ayrıca testte yaptım negatif çıktı üstüne görme böle bişeymi

X