Hamilelik de mide bulantısı ne zaman başlar

Kubo021

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
824
1.154
Her hamilelik de mide bulantısı olur mu tahminen ne zaman mide bulantısı başlar. 5. Hafta hamilelik belirtileri nelerdir

Herkesin belirtisi değişir, kiminde olmaz.
Mesela benim hiç bulantım olmadı, aşermedim.

Her hamilelik de mide bulantısı olur mu tahminen ne zaman mide bulantısı başlar. 5. Hafta hamilelik belirtileri nelerdir
Benim de 5. Haftam bitti bende pek belirti yok çok şükür mide bulantısı yaşamadım henüz tabi ilerleyen zamanlarda olabilir

6+4 de başladı 9.haftaya kadar şiddetli kusmalarım olunca prilam kullanmaya başladım , 20 haftalığız hâlâ kullanıyorum . Mide bulantısı olmadan geçiren insanlar cidden şanslılar 😀

Benim 5.haftada kasık ve göğüs ağrısı vardı mide bulantım ağrılarım kesildiğinde 7.haftamda başlamıştı. Bu kişiden kişiye değişiyor

Benim de 5. Haftam bitti bende pek belirti yok çok şükür mide bulantısı yaşamadım henüz tabi ilerleyen zamanlarda olabilir
Aynen bende ne agrı ne mide bulantısı bende yasamiyorum gogus hassasiyetim bile yok sadece gügsüm şiş benimde bitmek üzere bes hafta

6+4 de başladı 9.haftaya kadar şiddetli kusmalarım olunca prilam kullanmaya başladım , 20 haftalığız hâlâ kullanıyorum . Mide bulantısı olmadan geçiren insanlar cidden şanslılar 😀
Gerçekten öle bende dua ediyorum inşallah mide bulantım olmaz🤭

Ben 5. Haftada öğrenmiştim ve tek belirtim bel ağrısıydı ama çok değişik sürekli ağrım vardı sadece belimde.. bulantılarım da 7. Haftada başlamıştı

X