Hamilelik eşimin davranışları+Mastürbasyon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HuMerTurk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
5.993
11.780
Umarım gerçek değilsinizdir.
Gerçekseniz de cekilecek dert değilsiniz üzgünüm.. 😏😏

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

Asyaa561

"Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur, sabret!"
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
3.208
9.183
25
Don meselesi çok kafamı kurcalıyor ben bi kirli sepetine baksam mı kocamın donuna ? Belki delil bulurum sabahta ne rüya gördüğünü sorarım böylelikle kocamla yüz göz olup durduk yere kavga eder huzursuz oluruz dertsiz başima dert acarım :KK53: :olamaz::işsiz: elektra elektra

LOTUS0

Hayattaki tek muhatabım kediler olsaydı keşke
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
6.178
11.025
Siteye 12 sene once kaydolmuşsunuz belli ki yaşınız da olgun, küçük degilsiniz. Çok üzüldüm gerçekten eşiniz adına.
Boyle bir konuda suçlansam çamasirlarima kadar kontrol edilse gözümde bütün çekiciliğini kaybederdi.

Bortecinee24

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
1.197
1.158
Valla hamile olup isteklisini 50 den sonra gün aşırı sevisenini kk gördum bir üye sizin yakınlarınızın üstüne ölü topraği var o zaman demişti normalmiş.. inanacağım artık galiba bizde sorun var :KK14:
Hamileyim istekliyim 😂 hamilelikten önceki cinsel hayatımız aynı sıklıkla hala devam ediyor. Normalde ilk zamanlar çalışma şartlarından dolayı gün aşırı olurdu ama şimdi çalışma sistemi değiştiği için haftada 3-4 defa oluyor 😂 bazen eşim bana soruyor bu gece yapmıycaz dimi bence yapmayalım diyor😂 bende tabii ki de yapacağız diyorum 🙈🙈

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-03-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 21 gün kaldı.

Doğumunuz yaklaştıkça amniyotik kesede yırtık veya delinme olabilir. Genelde bu yoğun bir sıvı boşalması değil bir sızıntı şeklinde görülür. Amniyotik sıvı sızıntısı yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Kanlı vaginal akıntılar doğumun bir işaretir. Yalancı sancılar çok sık görülür. Her zaman doktora gidilerek kontrol edilmesi daha güvenlidir. Bu evrede doğan bebekler tam gelişmiş kabul edilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hatik

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
689
716
sanırım çok gençsiniz 19 20 yaş gibi bu yaşlarda libido ve akık biraz böyle olabiliyor kafaya takacak bir şey yok eşinize de duygusal olup eziyet etmeyin bence

Asyaa561

"Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur, sabret!"
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
3.208
9.183
25
Noktaların büyüklüğünü iyi incele😂
Ben herhalde öyle nokta beyaz biseyler görsem ilk merak edeceğim sağlığı olurdu yoksa boşalması çok normal bi durum heleki ruyada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.