Hamilelik eşimin davranışları+Mastürbasyon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LOTUS0

Hayattaki tek muhatabım kediler olsaydı keşke
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
6.156
10.975
Ya ben herhalde ilerde makıneye don atarken incelemeyi bırak parmak uçlarımla tutar içeri direk atarım:110:
Olmaz elektra bundan sonra bas ve isaret parmaklarınla ayırıp kirli don analizi yapmalisin. Hatta olay yeri inceleme polislerinin mavi ışık tekniklerini kullanmalısın. Doğrusu bu.

Bortecinee24

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
1.181
1.145
Eşinizin gönlünü alın bence. Hamilelik psikolojisiyle abartmışsınız. Birde bakımınıza özen gösterin hamilesiniz diye de salmayın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-03-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 23 gün kaldı.

Bebeğiniz kilo aldıkça ve derisinin altında yağ birikimi artırkça, bebeğinizin vücudu daha yuvarlak hatlı ve daha dolgun bir görünüm alacaktır. Bebeğinizdeki bu tombulluk normal ve sağlıklıdır. Bunun ilerideki bir obezite ile alakası yoktur. Braxton-Hicks kasılmalarının - Yalancı doğum ağrılarının - plasenta yardımıyla kan dolaşımına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cokguzelolsun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
3.136
10.514
Sanırım birsüre forumdan uzak kalmalıyım buradaki konuları okuyup hormonların etkisiyle çok kötü oluyorum

konunu silmişsin de foruma suç atma boşuna, sen kendin dedin ben lohusayken adam aldatsın mı beni yani? gözlemlemeyeyim mi diye. sanki elinde buyuteçle çamaşır incelemeyen hepimizin kocası aldatıyor gibi.
fazla naz yapıyorsun, yapma.
yaşın da öyle kuçuk değil 26 yani.

elektra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
4.431
16.371
Olmaz elektra bundan sonra bas ve isaret parmaklarınla ayırıp kirli don analizi yapmalisin. Hatta olay yeri inceleme polislerinin mavi ışık tekniklerini kullanmalısın. Doğrusu bu.
Adam ertesi gün benim hatun kafayı sıyırdı diyip benden korksun dimi yemezlerrrrr :63:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.