Gebeliğe Hazırlık Hamilelik haberini bekleyenler 👇🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gunesss48

Bin Şükür 🙏🏻 Hoş geldin Ömrüme 🥲❤️🧿🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
578
238
Kızlar biliyorum aranızda benim gibi bu haberi bekleyenler, en ufak bişeyde acaba hamile miyim diyenler, regli geçip idrar testinde negatif görenler ama ona rağmen umudunu kaybetmeyenler çok. Haydi sohbet edelim kimler ne kadar zamandır çocuk istiyor, belirtileri, testleri, kim ne durumda. Biz 5 aydır deniyoruz. Bu ay ilk defa reglim gecikti ve idrar testim negatif ama ümidimi kesmedim :)

Kızlar biliyorum aranızda benim gibi bu haberi bekleyenler, en ufak bişeyde acaba hamile miyim diyenler, regli geçip idrar testinde negatif görenler ama ona rağmen umudunu kaybetmeyenler çok. Haydi sohbet edelim kimler ne kadar zamandır çocuk istiyor, belirtileri, testleri, kim ne durumda. Biz 5 aydır deniyoruz. Bu ay ilk defa reglim gecikti ve idrar testim negatif ama ümidimi kesmedim :)
Merhaba bizde 5 aydır deniyoruz olmayınca bu ay doktor femara verdi onu kullanıyorum suan

Bende 6yıldır istiyorum en son aralık26da adet gördüm adet olmadım olsaydım aşılamam vardı. Kan idrar testleri negatif Dr duphaston verdi adet bekliyorum bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

Bizde 2 aydır istiyoruz , ovulasyon test takibi yapıyorum bat 20 şubat .
inşallah bu ay güzel haberler veririz 🙏🏻

Bende 6yıldır istiyorum en son aralık26da adet gördüm adet olmadım olsaydım aşılamam vardı. Kan idrar testleri negatif Dr duphaston verdi adet bekliyorum bakalım hakkımızda hayırlısı olsun
Canım adetin baya gecikmiş bebiş yok mu kesin mi ? Hakkımızda hayırlısı olsun. Rabbim hayırlı zamanda isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻

Yumurta geliştiriyormus canım aslında ovulasyon testinde yumurtlama ve çatlamayı hep görüyorum ama bilemiyorum takip edelim dedi bu hafta ilaç bitince gitcm kontrole
Hadi bakalım en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın inşallah 🙏🏻

Canım adetin baya gecikmiş bebiş yok mu kesin mi ? Hakkımızda hayırlısı olsun. Rabbim hayırlı zamanda isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻
Ben de senin gibiyim canım son 8 Aralık adet testler hep negatif adet söktürücü içtim biteli nerdeyse 1 hafta oldu gelen giden yok muyene oldum sıkıntı da yok Allah sonumuzu hayr etsin

Ben de senin gibiyim canım son 8 Aralık adet testler hep negatif adet söktürücü içtim biteli nerdeyse 1 hafta oldu gelen giden yok muyene oldum sıkıntı da yok Allah sonumuzu hayr etsin
Canım seninki baya gecikmiş kan testi yaptırdın mı hamile olabilirsin bence

Bizde 3 senedir evliyz 2 senedr istiyoruz kızlar 😞 sebepsiz benimki klomene başladım bu ay hayırlısıyla gelsin inşallah bebeklerimiz 💞

Yaptırdım cnm ya bişey çıkmadı hormanlara da bakıldı onlarda normal stres mi yaptım bilmiyorum Ekim'de düşük yaptım o zaman bile düzenli adet oldum iki ay
Hay Allah çok üzüldüm :KK43: stres yapmamaya çalış o zaman başka yapıcak bişey yok akışına bırak elbet bir gün olacak 🙏🏻💐

X