Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için gözünü 2021'e dikenlerr🤱

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba 🌸 Benimde ocak ayı itibariyle 5 ay olacak. Hormon tahlillerimi yaptırdım, hsg çektireceğim ve ovulasyon testiyle takip edeceğim bu ay.

Merhaba 🌸 Benimde ocak ayı itibariyle 5 ay olacak. Hormon tahlillerimi yaptırdım, hsg çektireceğim ve ovulasyon testiyle takip edeceğim bu ay.
Ben hsg çektirdikten 4 ay sonra gebe kaldım fakat kaybettim. Hsg den sonra minimal yapışıklıklar açıldığı için gebelik olabiliyor, şansınız bol olsun🌸

Merhaba bende bu ay ovulasyon testi ile başladım uzun zamandır var aklımda bebek ama bu ay ilk defa deniyoruz hepimiz için hayırlısı olur umarım daha yumurtlama olmadı bekliyorum bu ay geç olacak sanırım 😊

Ben hsg çektirdikten 4 ay sonra gebe kaldım fakat kaybettim. Hsg den sonra minimal yapışıklıklar açıldığı için gebelik olabiliyor, şansınız bol olsun🌸
Çok üzüldüm.. En kısa zamanda sizde hamile kalırsınız umarım. Çok teşekkürler 🧡

Bende hsg çekınelli 2 ay oldu ama bu corona buldu bızı bakalım bu ay ne olucak

Merhaba bende bu ay ovulasyon testi ile başladım uzun zamandır var aklımda bebek ama bu ay ilk defa deniyoruz hepimiz için hayırlısı olur umarım daha yumurtlama olmadı bekliyorum bu ay geç olacak sanırım 😊
Bende başladım bakalım yumurtlama bende de olmadı hepımızın hakkında hayırlısı olsun inşallah

Merhaba herkese, ben 7 aydır hamilelik düşünüyorum ama maalesef 2020'ye nasip olmadı. Burada 2021'nin herhangi bir zamanında hamilelik düşünen kadınları toplayalım, tecrübelerimizi paylaşalım, hamilelik takibimizi yapalım🧚‍♀️
5aydir uğraşıyorum son bu ay adetten sonra soğan suyu içiyorum sabah akşam bakalım bu ay gelecek mi bebiş 😌

Bende durayım şurada 2,5 yıldır istiyoruz iki düşük yaptım bu sürede şimdi 1 yıl olacak hala çift çizgiyi göremedim 🤷🏻‍♀️ iki ay önce de hsg çektirdim bakalım hayırlısı 😁

hekese selam bizde 1 senedir istiyoruz olmuyor uzman bir doktora gittim 2 ay daha süre verdi zehirli guatr var iyileşme seviyesine geldi 2 ay daha olmazsa tedaviye baslayacak

hekese selam bizde 1 senedir istiyoruz olmuyor uzman bir doktora gittim 2 ay daha süre verdi zehirli guatr var iyileşme seviyesine geldi 2 ay daha olmazsa tedaviye baslayacak
Benimde bekarken oldu böyle bir durumum tüm tetkiklerim yapıldı ancak zehirli guatr çıkmamıştı bezin enfeksiyon kaptigini söyledi 3-4 ay ilaçsız takiple normal haline döndü şükür 😊 darısı basiniza bende yeni başladım çocuk düşünmeye 1-2 ay deneyeceğim olmazsa bir doktora gorunecegiz 😊

Benim aklıma takılan bir durum var. 32 yaşımdayım fakat 7 aydır deniyoruz, olmuyor acaba geç mi kaldık ya ☹ biliyorum gencim ama yirmili yaşlarla aynı olmuyor yumurta kalitesi...

Bir özel bir kliniğe gideceğiz hastaneye gitmeye korkuyoruz... büyük ihtimalle bir sonuç çıkmayacak ama yine de bir kontrole gitmek iyi olacak :21:

Bende başladım bakalım yumurtlama bende de olmadı hepımızın hakkında hayırlısı olsun inşallah
Yumurtlama galiba bende de olmuyor 4 aydır deniyoruz son 2 ay yumurtlama zamanında vajina da daha çok akinti olur dimi ben de azaldı gibi ya önceden tam yumurtlama zamanında gayet belirgin Di elime yapışkanlık gelirdi şimdi yok farkındayım yazan arkadaşlar var yukarıda yumurta çatlatma iğnesi falan, Dr mu yazıyor yoksa hap olarakta varmı eczaneden alabilme şansımız varmi çok yazdım ama cevap yazarsanız sevinirim bide kürlerle de ilgili bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim herşey evlat icin🙏

X