Hamilelik sebebiyle horlamada artış, eşimin yatağı terketmesi

Benimde erkek arkadaşım çok horluyor gece ya 😃😃 alıştım artık ninni gibi geliyor 🤣🤣 Burun bandı alsanız. Ya da yatsın içerde ya ne olmuş illa her gece yanınızda yatacak diye bi kural yok bizde bazen ayrı yatıyoruz o rahatsız ettiğini düşünüp gidiyor

Bende cocukları uyutuyorum onlar uyumadan ben uyuyamam aklıma o geldi. Eşiniz kendini cocuk mu sanıyor. Hadi herseyi gectim siz ondan önce uyumayın diye sizi dürtmeyi bekleyerek zaten uyuyamaz sizi kontrol etmekten. En kısa sürede aileniz için onun doktora gitmesi lazım. Sizin horlamanızdan daha büyük bir sıkıntı var evde ve size merhameti yok

Eşinin yaptığı gerçekten terbiyesizlik horlamayı geçtim bu halinle senden iş yapmanı da bekliyor. Madem kendisi iki iş yaptı bunu burnundan getiriyor ya işte o çok ayıp. Benim eşimde çok yorulunca baya horluyor bende dürtüp yana yatmasını söylüyorum o zaman horlamıyor. Belki yan yatmak kısa süreli de olsa işe yarar bilemiyorum zaten siz birçok yolu denemişsiniz. Bence eşin bu kadar uyku konusunda hassassa kulak tıkacı taksın uyusun bebek olunca ne yapacak ki

İnşallah geçer çünkü yoruldum artık. O uyusun diye beklerken dayanamıyorum uykuya dalıyorum, nasıl 5 dk içinde uykuya dalabilşyorsun diyor, ben uykuya dalarken hemen dürtüyor eliyle dalmayayım diye.
Dizayn edin bebek odasını bir kanepe bir beşik gidin mis gibi kanepenizde uyuyun bu sekilde 2 taraf da uyumuyor ve uykusuzluk sinir bozucu hayat meselesi değil eşle dip dibe uyumak sevgi saygı varsa bi süre ayrı da yatılır eşinizin tavri cok cirkin sanırım çok genç 20li yaşlar çünkü çok çocukça.

Benim de uyku bozukluğu problemim var. Ama bu şekilde eşime eziyet etmedim. Eşinin yaşadıklarını biliyorum çok çok zor. Ama o zaman o da dr a gitsin. Ben dr dr gezdim. Hepsinin dediği aynıdı tek çözüm hap. Hap içmezsem uykudan gebersem de dalamıyorum.

Bebek doğduğu zaman bugünleri mumla arayacak keske tek eşim horlasaydi diyecek. Inşallah babasına düşkün bi bebek olur da o uyutmak zorunda kalır o zaman görür gününü benim kızım öyleydi 7-8 aylık olduktan sonra falan inadı tutuyordu ille babası uyutacak diye 😂

Ayrıca çay, sudan daha fazla wc ye çıkarıyormuş babam da vardı idrar problemi çok çay içer ürolog söyledi cayi azaltması lazım

Eşiniz benim erkek versiyonum sanki ama ben empati kurabiliyorum
Bende niye hala beraber yattiginizi merak ettim
Esinizin uyku sorunu olmasa dahi uykusu bozulur sizinle yattikca
Zaten hamileligin son aylarinda anneler hic uyuyamiyoki 50 kere saga don sola don ahla vahla geciyo
Yanimdaki kisi tabiki uyuyamaz yani
Bence yataklari ayirmaniz isabetli olur donusumlu olarak yatagi kullanabilirsiniz

Eşiniz benim erkek versiyonum sanki ama ben empati kurabiliyorum
Bende niye hala beraber yattiginizi merak ettim
Esinizin uyku sorunu olmasa dahi uykusu bozulur sizinle yattikca
Zaten hamileligin son aylarinda anneler hic uyuyamiyoki 50 kere saga don sola don ahla vahla geciyo
Yanimdaki kisi tabiki uyuyamaz yani
Bence yataklari ayirmaniz isabetli olur donusumlu olarak yatagi kullanabilirsiniz
Ahlı vahlı yatmazdım, eşimden daha az uyanıyorum. Eşim benden fazla uyanır wc vs gitmek için. Zaten doğum yaptım artık.

Dizayn edin bebek odasını bir kanepe bir beşik gidin mis gibi kanepenizde uyuyun bu sekilde 2 taraf da uyumuyor ve uykusuzluk sinir bozucu hayat meselesi değil eşle dip dibe uyumak sevgi saygı varsa bi süre ayrı da yatılır eşinizin tavri cok cirkin sanırım çok genç 20li yaşlar çünkü çok çocukça.
Eşim 30 yaşın üstünde

Uyku konusunda hassas ama tedavi olmuyor. Uykudan hemen önce bir sürğ sigara içer, kafein alırsa uyuyamaz tabi. Hem gün boyu çay sigara içsin kendi keyfini düşünsün, hemde ondan önce uyudum diye sinirlenip söylenerek birde üstüne kapı çarparak beni uyandırsın. Benim suçum ne? Ben horlamamak için her şeyi deniyorum ama o uyku problemini çözmek için hiçbşr şey denemiyor. O zaman ömür boyu ayrı yatıp kardeş kardeş yaşayalım. Yatak ayırmak bşr yerden sonra soğukluk getiriyor açıkçası. Ben yatarken yatakda döndüm diye bile uyanıyor, en ufak birşey de uyanması da hiç ama hiç normal değil. Ben yatağı ayırsam bana kızar niye ayırıyorum diye.
Siz de sogukluk getirmez bence rahata erersin.insan uyurken de rahat edemeyecekse.hem.de hamileyken ayni yastiga bas koymak icin tutturmanin anlami yok
Gonder yatsin ayri yerde

Bence çözülmesi gereken sorun size değil eşinize ait. Bir psikiyatrla görüşmesinde fayda var. Ayrıca çok kaba davranmış size. Bende de uyku bozukluğu var çocukluğumdan beri ama bu yüzden kimsenin konforunu gasp etmiyorum, surat asıp söylenmiyorum.

Ben de ayrı yatsın diyen gruptayım.

Zaten bu kadar kaba saba adamla aynı yatakta yatmanın bir anlamı da yok..

Sizi bilerek uykuya dalarken dürtüp uyandırıyor ya bir kaç sene sonra nefes darlıgı ve kalp çarpıntısı yaşarsınız geceleri,yataga gelmesin diye dua edersiniz bilginiz olsun

Burun bantı dene oldukça işe yarıyor. Eşinizin üslubu kaba ama uyuyamamak ciddi bir problem kişi için. Oldukça da stres yapıyor kişide. Kayınvalidem de ilaç almadan uyuyamıyor. Bu konuyu tıbbi yönden terapist psikolog (uzmanı kimdir bilmiyorum) çözmeyi deneseniz kendisi de rahatlardı.

Benim de eşim çok horluyor bende arada uyandırıyorum sinirlenip, sağa sola çeviriyorum sesi kesilmezse yastığımi alıp salona geçiyorum. Eşinize çok kizamadim bu yüzden 🤷 benim uykum hafif olmadığı halde sıkıntı yaşıyorum eşinizin hafifse hiç uyuyamaz bırakın gitsin nerde uyuyorsa uyusun :)

X