Hamilelik suphesi

eslim aymina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2014
119
15
29
Kizlar merhaba ben bisey sormak istiyorum ben en son 7 subatta hastalandim 15 subatta kasiklarimda bi sanci vardi beni hareket ettirmiodu nerdeyse 3 martta bi kac pembemsi leke geldi ve kesildi 7 martta bende gebelik testi yaptim ikinci cizgi hic yok gibiydi evham yapiyorum sanip testi kenari kaldirdim ama sonra baktigimda diger cizgi gibi olmasada o ikinci cizgide ordaydi simdi goguslerim acaip agrio sizce kan tahlili yaptirmali miyim .

yarın eczaneden 5 liralık testlerden alıp bikere daha yap.sonuca göre hastaneye git test yaptır.hayırlısı olsun.

canım benim bunun nesine kararsız kaldın :) 5 liralık bişey sonuçta.üstünden günde geçtigi için eger gebelik varsa ikinci çizgi yarın daha koyu çıkacaktır :)
Ya 4 sene boyunca o kadar cok test yaptim ki eczaneye girmeye yuzum kalmadi korkuyorum tek cizgiyi gormekten hala inanamiyorum o cizgiyi gordume

Kan testi yap kafandaki butun sorulardan kurtul idrar testi yapsan ikinci cizgi ciksa bu seferde testtemi sorun var diyeceksin ayni benim gibi:)

Kan testi yap kafandaki butun sorulardan kurtul idrar testi yapsan ikinci cizgi ciksa bu seferde testtemi sorun var diyeceksin ayni benim gibi:)
Yaa bilmiyorum p.tesi kan tahlili yaptiraim direk diorum sonra vazgeciorum idrar testi yapaim diorum ondan da vazgecip en iisi beklemek diorun sonumu hic ii gornuorum

Bende adetime 3 gun kala hissederek evde tahlil yaptim 2.cizgi silik cikti sonuc 2.5 aylik biz kizim var ellerinizden öper sizede hayirli olsun ins.

Benimde adet olmama 1-2 gün kala şüphem vardı (korunmasız bir iliski ve her ay düzenli adetten önce yüZümde çıkan sivilcelerim o ay yoktu cildim tabak gibiydi :) )eczaneden test aldım. Ikinci cizgi silik çıktı. Dedim hatali heralde tekrar ecz. gittim bi test daha aldim ertesi gün yaparim diye. Ecz. gorevli bana eğer hamileliginiz yeniyse 2. çizginin silik cikmasi normal sizin gidin direk kan testi yaptirin dedi. Ben olsun bi kere daha denemek istiyorum dedim ve yine cok koyu olmayan bir cizgi ve kan testi ile beraber hamis olduğum kesinlesti :) 31. haftaya gidiyoruz oğluşumla :)

Evham falan yaptığını düşünme al bi test daha cekiniyorsan baska bir ecz. al. :) Allah gönlüne gore nasip etsin ins. Bebiş varsa haberdar et bizi.

Yaa bilmiyorum p.tesi kan tahlili yaptiraim direk diorum sonra vazgeciorum idrar testi yapaim diorum ondan da vazgecip en iisi beklemek diorun sonumu hic ii gornuorum
Beklesende onunda kan tahlili yaptiracaksin testlerden korkuyosan bi kadin dogumcuya randevu al direk orda ögren en iyisi:)

Ya 4 sene boyunca o kadar cok test yaptim ki eczaneye girmeye yuzum kalmadi korkuyorum tek cizgiyi gormekten hala inanamiyorum o cizgiyi gordume
Bu yorumunu okuyunca çok sevindim inşallah hamilesindir :) yazım şeklinden pek anlaşılmıyordu istiyor musun istemiyor musun.

inşallah sağlıklı bir gebelik olur ve de inşallah sağlıklı bir bebeğin olur, hadi bakalım hayırlısı:)

Hamilelik testleri 10 dk dan sonra sonuç değişebiliyo negatif aonuç pozitife dönebiliyo 10dkdan sonra değişim olursa itibar etmeyin.

X