Hamilelik testim negatif mi pozitif mi?

Kar tanesi9702

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
50
16
21
Merhaba kizlar hamilelik testinde çok ince de olsa ikinci çizgi var testten sonra da açık kahve gibi akıntı var adet olacağım sandım ama yok şu ana kadar artması lazımdı aynı hep hamile miyim bilen varsa bilgi verebilir mi yardımınıza ihtiyacım var

Eklentiler

• IMG-20210601-WA0010.jpg
    IMG-20210601-WA0010.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 88
Merhaba kizlar hamilelik testinde çok ince de olsa ikinci çizgi var testten sonra da açık kahve gibi akıntı var adet olacağım sandım ama yok şu ana kadar artması lazımdı aynı hep hamile miyim bilen varsa bilgi verebilir mi yardımınıza ihtiyacım var
Bence çok net var canım bi kan ver çıkar zaten 🙏🌸

Ozaman elinde test varsa tekrarla yoksada kan testi ver nezaman verebilirsen bence var yani 🌸
Elimde test var testi salı yaptım erken gebelik testi aldım bu gün onu yapmayı düşünüyorum testi hangi gün yapmalıyım peki birde lekelenmeler var ama çamaşırıma bulasmiyor bir kayboluyor bir oluyor lekelenmenin bitmesini beklemem gerekir mi ?

Elimde test var testi salı yaptım erken gebelik testi aldım bu gün onu yapmayı düşünüyorum testi hangi gün yapmalıyım peki birde lekelenmeler var ama çamaşırıma bulasmiyor bir kayboluyor bir oluyor lekelenmenin bitmesini beklemem gerekir mi ?
Bence kaset testte böyle cıktıysa erken gebelikde daha net cıkar. Varsa erken gebelik testin yapıp atarmısın buraya merak ettim🥰

Belki yerlesme kanaması diyolar o olabilir adet günüm gecince tekrar et testi canım

X