Hamilelik testine bakar mısınız ?

Sheisred

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
46
38
29
Arkadaşlar merhaba. Adetim bu ay birkaç gün geç geldi. Geçen hafta Cuma günü olmam gerekiyordu pazartesi günü oldum perşembe bitti ama o kadar tuhaftı ki çamur gibiydi. Bittikten sonra göğüs ağrılarım ve kasık, bel batmalarım devam etti. Dün şüphelendim test aldım. Test bu şekilde çıktı. Sizce gebelik var mı ?

Eklentiler

• AC4FAD04-F74D-4C8F-A852-F26BF46B5C1F.jpeg
    AC4FAD04-F74D-4C8F-A852-F26BF46B5C1F.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 324
Arkadaşlar merhaba. Adetim bu ay birkaç gün geç geldi. Geçen hafta Cuma günü olmam gerekiyordu pazartesi günü oldum perşembe bitti ama o kadar tuhaftı ki çamur gibiydi. Bittikten sonra göğüs ağrılarım ve kasık, bel batmalarım devam etti. Dün şüphelendim test aldım. Test bu şekilde çıktı. Sizce gebelik var mı ?
hemen çıkıtysa var ama test bana beklemiş gibi geldi

Maalesef kuruma çizgisi inşallah vardır ama sanki sonradan çıkmış ikinci çizgi bu eğer 5 dk ya böyle çıktıysa vardır 🤲🏻

X