Hamilelik

-mathilda-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
524
303
33
Hey dostlar bu konularda tam bir kara cahilim. Bel ağrısı İçin doktora gittim ve beta hcg 60 çıktı. Hiç beklenmediğim bir durumdu. Ben şimdi ne yapıcam bana yardım eder misiniz. Süreç hakkında bilgi verir misiniz. Adetime de daha bir hafta var.

Dun de yazdım diye hatirliyorum. 2 gunde bir doktora gidip kan vereceksiniz. Artışı kontrol edecek doktorunuz. En az 2 kat artmasi gerekiyor. O zaman saglikli bir ilerleyiş demek oluyor.

Hey dostlar bu konularda tam bir kara cahilim. Bel ağrısı İçin doktora gittim ve beta hcg 60 çıktı. Hiç beklenmediğim bir durumdu. Ben şimdi ne yapıcam bana yardım eder misiniz. Süreç hakkında bilgi verir misiniz. Adetime de daha bir hafta var.
Iki güne bir kan verip ne kadar artmış ona bakacaksın. Değer 3000lere gelince de doktora gidip kese göreceksin

Bugün bu yazıya denk gelmek ya ben de 2 gündür Bi bel ağrısı var sonra bir de karın ağrısı. Gebelik den dolayı böyle bişi olabilir mi hiç ihtimal veremedim

Ben de 5 gün var adete 6 senelik evliyim ya adetliyken bel ağrısı kasık ağrısı oluuor ama bu bel ve karın ağrısı şaşırttı beni hatta belim ağrıyınca kovidden şüphelendim.

X