Hamilelik

Merhaba arkadaşlar arkadaşımın hesabı olmadihi için ben yazıyorum arkadaşım 2 aylık hamile ilk sene bebek istemedikleri için korunmuslar ama dogum kontrol hapını tam düzgün şekilde kullanmamış.Neyse işte adetinden 5 gün önce kanaması olur ve sadece 2-2.5 gün ve kahverengi koyu bir kanama olmuş bu acaba yerlesme kanaması olabilir mi.Görsel için özür dilerim 🙏 kanamadan iki hafta sonra negatif ama sürekli hafif baş ağrıları bel ağrıları ve hafif mide bulantısı yaşıyormuş
Atmayin ya midem kalmadi😖

Allahım bu nee kusmak istiyorum nasıl silinecek aklımdan bu ne olduğunu anlayamadım açtım açmaz olaydım

Merhaba arkadaşlar arkadaşımın hesabı olmadihi için ben yazıyorum arkadaşım 2 aylık hamile ilk sene bebek istemedikleri için korunmuslar ama dogum kontrol hapını tam düzgün şekilde kullanmamış.Neyse işte adetinden 5 gün önce kanaması olur ve sadece 2-2.5 gün ve kahverengi koyu bir kanama olmuş bu acaba yerlesme kanaması olabilir mi.Görsel için özür dilerim 🙏 kanamadan iki hafta sonra negatif ama sürekli hafif baş ağrıları bel ağrıları ve hafif mide bulantısı yaşıyormuş
Atmayin ya midem
Kız o nasıl bi kilo:KK70:💜
Midem Ćok kotu🤦‍♀️

Bence resmi kaldirin böyle bir yerleşme kanamada olmaz kahverengimsi olur ve ped bile dolmaz yüzeyde kalır bir kez filan çoğunda o da...

Bunun hamile olma ihtimali sıfır ama siz bu görseli silin cidden midemiz gitti ben daha kendini kimden tiksiniyorum birde başkasının görünce ay fena olduk 😂

X