Hamilelikde Kanama!

Hamilebirannee

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
136
40
Kızlar 6+4 günlük hamileyim.
2 gündür kabızdım dün akşam gaz sıkışması gibi ağrım oldu iki büklüm kaldım sonrada birazdan fazla kan geldi sonrada 2 kere pembesi kan geldi acile gittim baktılar düşük tehlikesi dediler 1 gün yatırdılar resum iğne ve progestoran verdiler. Bide kilo veriyorum hamile kaldığım zaman 63 kiloyken bugün 58 kiloya düşmüşüm. Eve geldim şimdi ama korkuyorum böyle yaşayanlar var mı? Yaşayanlar neler yaptınız acaba biraz bilgi verir misiniz lütfen

Bmmde kanamam dun basladi 5+3 hastnde ytyrm gecdi su an ama korlyrm.cnm yat dinlen kalp atsini duydnmu

Kızlar 6+4 günlük hamileyim.
2 gündür kabızdım dün akşam gaz sıkışması gibi ağrım oldu iki büklüm kaldım sonrada birazdan fazla kan geldi sonrada 2 kere pembesi kan geldi acile gittim baktılar düşük tehlikesi dediler 1 gün yatırdılar resum iğne ve progestoran verdiler. Bide kilo veriyorum hamile kaldığım zaman 63 kiloyken bugün 58 kiloya düşmüşüm. Eve geldim şimdi ama korkuyorum böyle yaşayanlar var mı? Yaşayanlar neler yaptınız acaba biraz bilgi verir misiniz lütfen
Merhaba , şuan nasilsiniz? Gebelik devam mı? Bende aynı durumdayımda neler olcak bilmiyorum.

Ben şuanda 22 haftalık hamileyim. 11 haftalıkken başladı kanamalarim hala da devam ediyor. Sadece bir iki gün durduğu olmuştur bu süreçte hergun adetli gibiyim. Bebek iyi gelişimi güzel ama kanama neden kaynaklanıyor çözülebilmesi degil

Ben şuanda 22 haftalık hamileyim. 11 haftalıkken başladı kanamalarim hala da devam ediyor. Sadece bir iki gün durduğu olmuştur bu süreçte hergun adetli gibiyim. Bebek iyi gelişimi güzel ama kanama neden kaynaklanıyor çözülebilmesi degil
Benimde kanama 15 gun once yine oldu hastanede yattim ciktim ciktikdan sonrada devam etti kanama alani oldu.
Cok sukur suan kesildi bana dusuk tehlikesi dediler ama bebegimin durumu iyi.

Benimde kanama 15 gun once yine oldu hastanede yattim ciktim ciktikdan sonrada devam etti kanama alani oldu.
Cok sukur suan kesildi bana dusuk tehlikesi dediler ama bebegimin durumu iyi.
Kanama normal kabul edilmedigi için düşük ihtimalini söylüyor doktorlar ben alıştım gibi artık bu duruma ne yazık ki😔 erken doğum riski fazla olduğundan takibi daha sıkı olacak sadece yapılacak başka birşey yok bebişim hareketlerini hissettiğim günden beri daha sakinim yoksa 4_5 günde bir Dr a kalp atışı duymaya gidiyorduk

Buarada Allah herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin analık zor ikinci bebişim kismetse tüp bebek yaptirmistim ilkinde bunda da dondurulmuş embriyoyu kullandık 7 sene bekletmemizin acısını da çıkarıyor olabilir 😄

Buarada Allah herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin analık zor ikinci bebişim kismetse tüp bebek yaptirmistim ilkinde bunda da dondurulmuş embriyoyu kullandık 7 sene bekletmemizin acısını da
Buarada Allah herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin analık zor ikinci bebişim kismetse tüp bebek yaptirmistim ilkinde bunda da dondurulmuş embriyoyu kullandık 7 sene bekletmemizin acısını da çıkarıyor olabilir 😄
Benim daha hissetmeme cok var insallah zaman cavuk gecerde en azindan hareketlerini hissedince rahatlarim boyle hep panik halinde insan :).
Insallah sende saglicakla alirsin bebegini kucagina insallah sorun yasamayiz artik :)

Merhaba Aslı hanım bu kanama olduğunda bebeğin kalp atışını duymuş muydunuz? Bende 5+4 haftadayım rahim içinde yoğun kanama alanım var bir iki lekelenmem oldu bir iğne vuruldum ve Progestana başladım doktor kesenin durumu ve yeri iyi ama kanamayla beraber oluşabilecek düşük tehlikesi var dedi 20 gün sonraya kalp atışı için randevu verdi 7. Haftada olacağım çok tedirginim

X