Hamilelikde saç dökülmesi

S

Sevil_83

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Sevil_83
Saçlarım çok dökülüyor.Bunun sebebi nedir acaba.Daha ilk aylrdayim ama yinede hamilelikle alakası varmı?kaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi Sevil_83
benim sac dökülme sorunum zaten vardii ama nerdeyse 1 senedir kurtulmustum bende 3.ayimi bitirdim ama saclarim tekrar dökülüyo eskisine bakarak cok daha fazla..duymustum hamilelikte sac dökülür dis cürümesi olabilir falan diye...bende ayni durumdayim yani doktorumu aradi esim bi caresi varmi diye sorcak....bisiy sölerse sanada sölerim...

• Konu Sahibi Sevil_83
Benim ilk haftalarda inanılmaz dokuluyordu şimdilerde duzeldi baya.Bilmiyorum ama bende vitamin ve kan hapına bağladım dokulmenın durmasının sebebini.

• Konu Sahibi Sevil_83
evet canım benim de dökülüyor doktora sordum hamilelikten geçer dedi.

• Konu Sahibi Sevil_83
benim hamileliğimde tersine bı tel bile dökülmedi belime kadar uzadı folikasit kulanıyodum ondan olabilir şimdi bi türlü uzamıyokafamçokkarıştı

• Konu Sahibi Sevil_83
benim hamileliğimde tersine bı tel bile dökülmedi belime kadar uzadı folikasit kulanıyodum ondan olabilir şimdi bi türlü uzamıyokafamçokkarıştı

ben de kullanıyorum folik asiti ama dökülüyor yani onla ilgisi olacağını sanmıyorum.belli bir süre sonra geçer umarım.

• Konu Sahibi Sevil_83
Gebeligin ilk 3-4 aylarinda hormonal degisiklikten dolayi saclarda dokulme olur.Cevremde cok kiside rastladim bu tur sikayeti olanlara. Bende cok asiri bi dokulme olmadi. 4. aydan sonra saclar cok gucleniyor bir tel bile dokulmuyor. Fakat dogumdan sonra yine dokulmenin basladigini duydum maalesef. Tamamen gebelik hormonlari ile ilgili yani.

Saçlarım çok dökülüyor.Bunun sebebi nedir acaba.Daha ilk aylrdayim ama yinede hamilelikle alakası varmı?kaydirigubbakcemile
yaz aylarından faydalanın ve bol bol taze meyve ve sebze yiyincokacimcoook,saç dökülme çoğu zamanda vitamin ve demir eksikliği belirtia.s,özelikle hamile iseniz:1closedeyes:,sizin vücüdünüz değişim yaşiyor,ayrıca bebişe bol vitamin lazımsengözlerimebaksanab,benim de gebelikte saç dökülme başladı,ben hemen çilek yemeye başladım,günde 2 kg yedim:CüvCüv:,sonra üzüm çıktı,kavun,bırakın saç dökülmesi,tırnaklar zor kesiyorum bukadar güçlenmişsositososito,dr tahlil yaptırdığnda garip,hiç vit eksikliği yok demişdelikafadulden,hamilelikte normalde görülür,ama sizde yokalkisalkisalkis,ben çilek düşmanı olduğum içinkaydirigubbakcemile3,çilekte e vitamin bol bulunmakta,ve Fe de bolca varzemuszemus,ayrıca balık sofradan eksik olmasın:enbuyukkk:,yorgunluğu da olabilir,dr tahlil yaptırsın dediklerim doğru çıkacağından eminim..:asigim:

X