Hamilelikte bas agrisi yardimmmmmm

Munzevi Zencefil

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
16.112
55.211
Migrenim yok ama migrene dogru ilerliyoruz hamileyim napicam çok caresizim :KK43:

Benim migrenim var hep ağrıyor. . Hamilelikten önce tedavim vardı bıraktım mecbur. . Başına buz ile masaj yap ılık bir duşta rahatlatır. Düzenli yürüyüş yap. Doktor normalde parol almaya musade veriyor ama sor yinede ilaç konusunu. Geçmiş olsun

DivaSatanica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
1.458
287
35
Kizlar bas agrisi icin yardm edin

Yapılabilecek şeyler çok kısıtlı. Nane yağıyla şakaklarını ovabilirsin. Parasetamol içeren ağrı kesicilerden kullaabilirsin ama doktora danışarak tabii. Benim de çok başım ağrırdı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2057 gün geçti.

yalnizkiz3434

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
564
10
31
Benim migrenim var hep ağrıyor. . Hamilelikten önce tedavim vardı bıraktım mecbur. . Başına buz ile masaj yap ılık bir duşta rahatlatır. Düzenli yürüyüş yap. Doktor normalde parol almaya musade veriyor ama sor yinede ilaç konusunu. Geçmiş olsun

Evet ama bagimlilik yapar diye korkuyorum kac aylıksin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2395 gün geçti.

yalnizkiz3434

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
564
10
31
Yapılabilecek şeyler çok kısıtlı. Nane yağıyla şakaklarını ovabilirsin. Parasetamol içeren ağrı kesicilerden kullaabilirsin ama doktora danışarak tabii. Benim de çok başım ağrırdı.

Peki her aksam agriyo benim seninde oylemi ydi

DivaSatanica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
1.458
287
35
Peki her aksam agriyo benim seninde oylemi ydi

İlk 3-4 ay hergün gün içinde de akiam da ağrırdı. Damarlar genişliyor, kan miktarı artıyor. Biraz sabretmeye çalış. Sonra geçti ama.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2057 gün geçti.

Munzevi Zencefil

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
16.112
55.211
Evet ama bagimlilik yapar diye korkuyorum kac aylıksin

6 aylığım ben. Benim doktorum bu benim baş ağrısı icin ilaçsız gecmediginden bir ilac çeşidini birden fazla alabilecegimi soyledi ama onu ben burda diyemem simdi. Siz ilaç konusuna hiç bulaşmayin bencede doğal yontemlerle geçirmeye çalışın.. siz kaç aylıksiniz.?

yalnizkiz3434

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
564
10
31
6 aylığım ben. Benim doktorum bu benim baş ağrısı icin ilaçsız gecmediginden bir ilac çeşidini birden fazla alabilecegimi soyledi ama onu ben burda diyemem simdi. Siz ilaç konusuna hiç bulaşmayin bencede doğal yontemlerle geçirmeye çalışın.. siz kaç aylıksiniz.?

3 aylik henüz :KK43:

yalnizkiz3434

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
564
10
31
Allah şifa versin.. doğal yontemlere başvurun bence zaten bu aydan sonra azalır baş agrilariniz.. stresten sıkıntıdan uzak mutlu bir hamilelik dilerim sizin için. .

Cok cok tesekkur ediyorum insallah oyle olur dilerimki:KK43::KK54: