Hamilelikte bebeğin rüyada cinsiyetini görmek...

karen67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
147
57
Kızlar biraz alakasız sanki ama ben 14 haftalık hamileyim 2. bebeğime. Bir tane oğlum var ona hamileyken rüyamda ultrasonda erkek olarak görmüştüm ve bir ses bana senin oglun olacak adını eymen koy dedi. Sonradan oglum olacagını ögrendim ve adını eymen koydum. Şimdi yine hamileyim rüyamda 2 kez mavi renk gördüm. Dün akşam da rüyamda doktordaydım. doktor bana %70 erkek olacak dedi. Acaba Benim gibi rüyasında görüp gerçekleşen var mı çok merak ediyorum ? :anneadayı::anneadayı::110::110::110::110:

Kızlar biraz alakasız sanki ama ben 14 haftalık hamileyim 2. bebeğime. Bir tane oğlum var ona hamileyken rüyamda ultrasonda erkek olarak görmüştüm ve bir ses bana senin oglun olacak adını eymen koy dedi. Sonradan oglum olacagını ögrendim ve adını eymen koydum. Şimdi yine hamileyim rüyamda 2 kez mavi renk gördüm. Dün akşam da rüyamda doktordaydım. doktor bana %70 erkek olacak dedi. Acaba Benim gibi rüyasında görüp gerçekleşen var mı çok merak ediyorum ? :anneadayı::anneadayı::110::110::110::110:
Ay bende öyle rüya gördüm ultrasona girmisim ama cinsiyetini gormedim sonra odadan cikinca tam 5 tane doktor ayrı ayrı tahminde bulundular hepsi erkek dedi hatta bitanesi %100 erkek dedi. Gercektende doktora gidince erkek olduğunu öğrendim 12. Haftamda. Eğer degismezse rüyam çıktı canım.

Canim Merhaba senle aynı şeyleri yaşamışiz. Benimde 17 aylık Eymen adında bir oğlum var. Bende rüyamda görmüştüm ona hamileyken oğlum oluyordu. Bunda da birkaç kez erkek gördüm. Ama bir keresinde de doktora gidiyordum doktor bana önce erkek diyordu sonra da diyordu yok yok kız diyordu. Bide dün rüyamda baklava gördüm rüya tabirleri ne baktım kız bebeğe işaret diyo acaba kızım mi geliyor diye düşündüm :)) geçen gün de armut görmüştüm onun da tabiri baktım armut görmek de erkek bebeğe işaretmis kafam karisti anlayacağın :))

Valla ya psikolojik olarak görüyoruz düşündüğümüz için ya da gerçekten Rabbim böyle rüyalarla merakımızı artırıyor :)
İnşallah yarın doktora Gidicem ısrar edicem bakalım söylerse buraya yazıcam rüyam yine cıktı diye. :KK70:

Valla kizlar bende hamille kalmadan 2 ay once ruyamda ikiz bebeklerim oldugunu gordumm birinin adini Muhammed Ensar digerinin adinida Zeynep koydugumu gordumm sonra hamile oldugumu ogrendim hemde ikiz oldugunu ogrendim Allah nasip ederse dogduktan sonra koycamm isimlerini

Ben de daha simdiden erkek bi bebegim oldugunu gördüm ama malesef dogrulanmasina daha cokkkkk var :)

Ben de daha simdiden erkek bi bebegim oldugunu gördüm ama malesef dogrulanmasina daha cokkkkk var :)

Ben cok küçük hamileyken görmüştüm oglumu. Şimdide yine görunce dedim herhalde 2. velet te erkek ben yandım bittim 3 tane erkegın arasında ( eşimde çocuk gibidir ):KK49::KK49::KK49:

Ben cok küçük hamileyken görmüştüm oglumu. Şimdide yine görunce dedim herhalde 2. velet te erkek ben yandım bittim 3 tane erkegın arasında ( eşimde çocuk gibidir ):KK49::KK49::KK49:

Ne guzel iste ben cok seviyorum erkek cocuk. 5 tane olsa bıkmam valla yaparım :) :)

Bebeğimi hep kız hissediyordum, doktor da büyük ihtimal kız demişti.
Sonra rüyamda erkek bebek gördüm, kimse inanmadı rüyaların tersi çıkar dediler.
Bir dahaki ay kontrole gittiğimizde doktorum 'şaka gerçek oldu, bebeğiniz erkeğe döndü' demişti.
Anneye malum oluyor, inanıyorum ben.

Bu bebegimde gordum dr bana kizin olucak diyodu kizim var rabbim nasip ederse bide meyveler dogru cikiyomus elma armut erkek cilek kiraz kiz diyolarmis eskiler masallah ilk 3 ayi neredeyse cilek kiraz toplayıp yiyerek gecirdim simdi arada goruyorum gercegi ciksada afiyetle yesek kizimla die bekliyoruz

Bu bebegimde gordum dr bana kizin olucak diyodu kizim var rabbim nasip ederse bide meyveler dogru cikiyomus elma armut erkek cilek kiraz kiz diyolarmis eskiler masallah ilk 3 ayi neredeyse cilek kiraz toplayıp yiyerek gecirdim simdi arada goruyorum gercegi ciksada afiyetle yesek kizimla die bekliyoruz

ooo elma armut varsa işi içinde benim ki kesin erkek. Ben resmen 2 aydır her aksam 2 3 tane elma yiyorum :KK70: Demekki rüyam gerçekleşcek. Alllaha hamdolsun o ne veririse razıyım. Tabi ki 1 oglum oldugu için gönlumden 1 de kızım olsun geçiyor ama Oglum olursada cok sukur kız olsada. Ne demişler ''
1 oglan hiçtir 2 oglan güçtür 3 oglan koçtur '' :halay::halay::halay::halay::halay:

ben daha hamile kalmayı beceremedim :KK70: ama 2 kez rüya gördüm ikiside erkekti çocuklarım hatta birinde adını yusuf koy dedi bi kadın. eger olurda bigün olursa bebişim onaylamış olucam rüyamı

hamile kaldığımı öğrendiğim günden, ultrasonda cinsiyet öğrendiğim güne kadar hep kız bebek doğurduğumu emzirdiğimi gördüm rüyamda , şimdi kızımı bekliyorum :)

canım eşim hamile olduğumu rüyasında görmüş ogün test yaptım ve çift çizgi 5-6 haftalıkken kucağında erkek bebek salladığını görmüş hep kız olcağına inanırdım ben geçen hafta erkek olduğunu öğrendim ve dün gece rüyamda oğlumu emzirirken gördüm kendimi:)

Hamile olduğumu öğrenmeden birkaç gün önce rüyamda pembeler içinde bir kız bebeği verdiler bana belki bu yüzden hep kız hissettim doktorum %99 erkek diyene kadar :)

kızım olacakmış gibi hissediyorum hatta kızım olacağını rüyasında görenler bile var :anneadayı:

ama dün gece rüyamda oğlum olduğunu gördüm, emzirdim bile :KK70:

iki hafta sonra kontrolüm var bakalım ne çıkacak:KK5:

ooo elma armut varsa işi içinde benim ki kesin erkek. Ben resmen 2 aydır her aksam 2 3 tane elma yiyorum :KK70: Demekki rüyam gerçekleşcek. Alllaha hamdolsun o ne veririse razıyım. Tabi ki 1 oglum oldugu için gönlumden 1 de kızım olsun geçiyor ama Oglum olursada cok sukur kız olsada. Ne demişler ''
1 oglan hiçtir 2 oglan güçtür 3 oglan koçtur '' :halay::halay::halay::halay::halay:
Sari elma armut erkek cnm eger elma kirmiziysa kiz cocugu derler hayirlisi olsun dediginin sonuna kadar arkandayim :super:

Bende normlde cinsytini ogrenmicem lakin ruyamda doktorum yanlislikla agzindan kacirip direk isimle hitap etmisti mustafa geliyor diye. Ama tabi dogunca gorcem. He bide ilk aylarimda bebegm dogmus beni opuyrdu sen kiz misin dedm evet demisti:))) yani hem kiz gordum hem erkek :))

Sari elma armut erkek cnm eger elma kirmiziysa kiz cocugu derler hayirlisi olsun dediginin sonuna kadar arkandayim :super:
Ama ben geçen hafta armut gördüm ağaçta sonra yere düşen bitanesi ni alıp yiyorum armutun. Geçen gece de baklava gördüm baklava da kız bebekmi s kafam karisti valla :;cnm :))

Ben hep erkek bebek görmüştüm çevremdeki insanlar da oğlum oldugunu görmüşler 3 defa cinsiyetimiz değişti ve artık kızımız olacak kesinleşti bgn ayrıntılıda ,, ne kadar yaz meyvesi varsa aşerdim karpuz çilek üzüm şeftali kızım da yaza doğacak inşallan rüyaların tersi olayı tuttu bende

X