hamilelikte beslenme

ben 18. haftadayım ama cok kılo aldım 57 kg ıle hamıle kaldım su anda 68 kıloyum karnım kocaman anlatamam .. hayırlı dogumlar dılerım ayrıca canımmm ... ben hamılelıgım ogrendıgım gunden berı elevıt kullanıyorumm .. bende mıde bulantısı hıc olmadı Allaha sukur .. bıde folıc asıt kullanıyorummm .. dogru mu bu gıdısat sen kac kılo aldın ?

folıc asıt mi? doktorun kesmedimi folıc asıti. elevitte var zaten. ilk 3 ay kullandırıyolar diye biliyodum neyse doktorun daha iyi bilir. 4. ayda kan hapına başlattılar. birde diyetisyen 3. aya kadar bal verdi 3. aydan sonra balı kesti pekmeze döndü. pekmezde yemeye çalış kahvaltıda.
doktorun kan, idrar ve ultrason a bakıp gerekli ilaçları yazar zaten..

evet cuma günü 28 hafta olucak benim kız :) senin daha yeni sanırım. bana zaman geçmek bilmiyor. daha önümde dağ kadar gün var. bazen göbeğimi mıncıklıyorum, çıksada sevsem derdindeyim. çok sıkıldım çok, kızım gelse evim neşelense :)

ay az kaldı sayılır:) ne güzel..
ben daha 13.haftadayım.. şu bulantılar felan geçse bari.. gerçi şimdide elevite başlayacam bulantı yapıyomuş diye duydum. korkuyorum valla nasıl içecem diye..
sen gunun hangi saati içiyorsun?

freedom az önce sorduğum soruyu açtığım diğer konuda cevaplamışın zaten şimdi okudum sağol arkadaşım..

X