Hamilelikte gordugumuz ruyalar

bydreamrose

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2017
28
10
33
Merhaba Arkdaslar bende 3 aylik hamileyim. ruyamda biri dogum yapiyor 2 3 kisi yardim ediyoruz sonra dogum yapan kisi ben oluyorum normal dogum yapiyorum fazla agrim sizin olmuyor dogum oluyor sonra bebegi sol gogsume yatiriyorum oda emmeye basliyor bende oglum diye seviyorum ben sevdikce oda biyandan emiyor bi yandan bana gulumsuyor. ruyaya sevinsemmi uzulsemmi anlamadim. bi suru karisik yorumlar var Hayrolsun insallah cok kuruyoruz sanirim..

Hayrolsun. Lütfen rüyalarınızı paylaşmayın ilk yorum çok önemli ben bunu okuyup şu şu deyip olumsuz yorsam inan çıkar bu işin kuralı bu. Rüya neye yorarsan o cıkar. Alimler tabirlerde en iyi yorumu seç ona yor düşünme diyor. Tavsiyem postu silmen.
Şimdi hayra yoruyoruz ve hayırlı sağlıklı bir evlat doğuracağına. Gönlünden gecen cinsiyette olacağına. Sağlıklı bir hamilelik geçirip sorunsuz mutlulukla eşinle bebeğinizi kucağınıza alacağınıza. Allahın sevdiği ana babaya vatana millete hayırlı sağlıklı bir birey olacağına. Çok kısmetli bereketli günler göreceğinize diye yoruyorum. İlk yorum hayrolsun de kabul et :))

Hayrolsun. Lütfen rüyalarınızı paylaşmayın ilk yorum çok önemli ben bunu okuyup şu şu deyip olumsuz yorsam inan çıkar bu işin kuralı bu. Rüya neye yorarsan o cıkar. Alimler tabirlerde en iyi yorumu seç ona yor düşünme diyor. Tavsiyem postu silmen.
Şimdi hayra yoruyoruz ve hayırlı sağlıklı bir evlat doğuracağına. Gönlünden gecen cinsiyette olacağına. Sağlıklı bir hamilelik geçirip sorunsuz mutlulukla eşinle bebeğinizi kucağınıza alacağınıza. Allahın sevdiği ana babaya vatana millete hayırlı sağlıklı bir birey olacağına. Çok kısmetli bereketli günler göreceğinize diye yoruyorum. İlk yorum hayrolsun de kabul et :))

yorum icin tesekkur ederkm nasil silenecek peki :)

Ruyada kotu birsey yok ilumsuz yorumlanacak. Hamile olunca bilincaltinda gorrbilirsin. Devamli dusunuyoruz hamilelik ve hamilelik sonrasini. Normal yorumlansa bile olumsuz yorumlanacak birsey yok. Bende ruyamda ya kycagimda erkek bebek yada erkek bebek emziriyordum oglum oldu. Bunda olumsuz yorumlanacak birsey yok. Cinsiyeti erkek olabilir diye yorumlanir ancak . Senin ruyanda oyle. Belki cikar belki cikmaz. Konuyu kaldirmak istiyorsan yoneticilere msj atman lazim

Can'ım bende gebeliğimin başından beri çok rüya görüyorum . Tanıyor Muş'un bilmiyorum Zafer akıncı diye bi adam var tv de çıkıyor ilişki terapisti psikolog gibi bişey ben çok seviyorum sürekli takip ediyorum. O hamilelerin hormonlarından kaynaklı çok rüya gördüğünü asla yorumlanmamadı gerektiğini söyledi . O yorum psikolojik hamile kadını etkiler olumsuz dedi

X