Hamilelikte grip

Frover

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
225
98
26
Merhaba hanımlar çok fena grip oldum eşimden bana geçti o kadar dikkat etmeme rağmen Dün parol içtim bugünde bir parol ve bir nurofen içtim. Eşim eczaneden eşim gebe demiş nurofen vermişler. Ama zararlı diyede okudum. Hiç hamilelikte kullanan oldumu 30mg ilaç bir tane içtim sadece

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırsınız. İlaç hakkında bilgim yok maalesef ama bol limonlu ıhlamur tavsiye ederim doktorum bana zararı olmadığını söylemişti ve çok faydasını görmüştüm🙏🏻

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırsınız. İlaç hakkında bilgim yok maalesef ama bol limonlu ıhlamur tavsiye ederim doktorum bana zararı olmadığını söylemişti ve çok faydasını görmüştüm🙏🏻
Teyzem bebeğin kesesini yumuşatır gibi birşey söyledi. İçiyordum içmeyi bıraktım. Sınırlı bir ölçü varmı. Bir bardak iki bardak gibi

Teyzem bebeğin kesesini yumuşatır gibi birşey söyledi. İçiyordum içmeyi bıraktım. Sınırlı bir ölçü varmı. Bir bardak iki bardak gibi
Tam olarak bilemiyorum ama bir sabah bir akşam içmiştim çok ağır olduğu günlerde

Geçmiş olsun grip olduğunuza eminmisiniz. Test yaptırdınız mı? Gebelikte doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın bazı ilaçlar ilk 3 ayda önerilmiyor genelde sonrası için uygun ilaç yazıyor doktor.

Geçmiş olsun grip olduğunuza eminmisiniz. Test yaptırdınız mı? Gebelikte doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın bazı ilaçlar ilk 3 ayda önerilmiyor genelde sonrası için uygun ilaç yazıyor doktor.
Merhaba test yaptırdık negatif çıktı çok şükür. Nane limon atlattım 🙂

X