Hamilelikte kese var fakat bebek görünmüyor

hayat777

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
474
76
Merhabalar,
7 haftalık hamileyim dün ultrasonda bebeği görmek için doktora gittik
ultrasonda keseyi gördük fakat bebeği göremedik kesede olması gerekenden küçükmüş 1 cm altında dedi.
doktor endişelenmeyin dedi küçük bir ihtimal dış gebelik olabilir dedi
Dün hemen kan testi yapıldı. sonuçlar bugün çıktı

21.09.2021 tarihinde yapılan 1.338,4
07.10.2021 tarihinde yapılan 20.518,0

21.09.2021 tarihinden itibaren her 2 günde bir 2 katı artması gerekiyormuş benim çok az artmış. Böyle bir durum yaşayan varmı.
Acaba hamilelik sonlandı mı veya dış gebelik mi

Merhabalar,
ultrasonda keseyi gördük fakat bebeği göremedik kesede olması gerekenden küçükmüş 1 cm altında dedi.

21.09.2021 tarihinden itibaren her 2 günde bir 2 katı artması gerekiyormuş benim çok az artmış. Böyle bir durum yaşayan varmı.
Kese görünüyorsa dış gebelik nasıl olabilir ki? Bu durumda boş gebelik olmalı. Ayrıca belki daha sonra görünür bebişin 🤗

Kese görünüyorsa dış gebelik nasıl olabilir ki? Bu durumda boş gebelik olmalı. Ayrıca belki daha sonra görünür bebişin 🤗
umarım doktor haftaya yine gelin dedi bakalım umut ediyorum fakat yinede karamsarım

Merhabalar,

Benim başıma geldi, sağlıksız gebelik dediler sonlandırdılar vakumlu kürtaj ile.İkisinde de gelişimi yavaş gidip durdu.boş gebelik de değildi Yolk kesesi ve Bebeği görmüştük çok küçük de olsa.İnşallah sizin öyle değildir inşallah sağlıklıdır 🤲🏻
Bu arada kese rahimde görülünce dış gebelik ihtimali ortadan kalkıyor diye biliyorum niye öyle dediler size çok saçma geldi

Benim başıma geldi, sağlıksız gebelik dediler sonlandırdılar vakumlu kürtaj ile.İkisinde de gelişimi yavaş gidip durdu.boş gebelik de değildi Yolk kesesi ve Bebeği görmüştük çok küçük de olsa.İnşallah sizin öyle değildir inşallah sağlıklıdır 🤲🏻
Bu arada kese rahimde görülünce dış gebelik ihtimali ortadan kalkıyor diye biliyorum niye öyle dediler size çok saçma geldi
Çok üzüldüm keşke böyle durumlar hiç olmasa. Dün son bir kez daha gittik
Bu Pazartesi kürtaj olacağım maalesef beta oranımda istenildiği oranda artmıyor

Çok üzüldüm keşke böyle durumlar hiç olmasa. Dün son bir kez daha gittik
Bu Pazartesi kürtaj olacağım maalesef beta oranımda istenildiği oranda artmıyor
Keşke olmasa anneler için çok yıpratıcı😓 Çok geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın, sağlıklı bir gebelik nasip etsin size 🤲🏻

X