Hamilelikte kilo verme isteği

Fsude

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
3
0
21
Hamileliğimin 5.ayındayım ve 1/2 ay içerisinde aşırı hızlı kilo aldım 60 kilo ile hamile kaldım ilk 3 ay bu kilomu korudum fakat 4ve 5.aylardan sonra 70 kilo oldum bu yüzden bir kaç kilo vermek istiyorum sizce ne yapmalıyım ?

Bence bunu bebek doğduktan sonra düşünün. Kilo vermek için kisacaginiz besinlere bebeğinizin ihtiyacı vardır belki. Ben 16 kilo aldım bebek 1 ay erken doğduğu halde. Bebek şuan 4 aylık eski kiloma düştüm

Hamileliğimin 5.ayındayım ve 1/2 ay içerisinde aşırı hızlı kilo aldım 60 kilo ile hamile kaldım ilk 3 ay bu kilomu korudum fakat 4ve 5.aylardan sonra 70 kilo oldum bu yüzden bir kaç kilo vermek istiyorum sizce ne yapmalıyım ?
Strese girmeyin. Ben 65 le gebe kalmıştım 82 ile doğum yaptım. Hamur şeker tuz bunlara dikkat edin. Kontrollü beslenin. Diyet yapmayın

5 ayda 9 kg aldim gidişat benide rahatsiz etti cokta ilac kullaniyorum vitamin vs onlarinda etkisi vardir belkide bilemiyorum neticede kilolar alındı 😁😀 suan 6.ayi bitirmek üzereyim toplamda 10 kg oldu. Makarna pilavi kestim. Kahvaltida bol yesillikli doyurucu bi kahvalti yapiyorum patates kizartmasi vs yok. Kahvalti harici ekmeği biraktim. Bu bile yetti. Amacim kilo vermek degildi çünkü onun zamani degil sadece hizli kilo alimina Biraz engel olmaktı sanirim oldumda. En azindan 1 kilo aldim bu ay sadece buda bir başarı bence 😂😂

X