Hamilelikte mesir macunu yenir mi ?

Zencefill90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2017
1.021
702
34
merhaba size bi sorum olacak
hamileyim. Eşimin iş yerine ziyarete gittiğimde patronu lokum ikram etti , ısrar etti al diye eşim de ayıp olmasın diye al ye bi tane dedi. Ben de yedim ama yedikten sonra ağzımda çok keskin bir tat kaldı. Ben de lokumun içinde ne var diye kutusuna baktım meğerse mesir macunu lokumuymuş. Bitkisel ve baharat karışımı diyor. İçinde 41 çeşit ot varmış. İçinizde hiç hamileyken mesir macunu yiyen oldu mu ? Bi zararı olur mu ? Lütfen cevap yazın çok korkuyorum

Hamilelikte yenmez diye duymadim Ben. Bir Kere yemissin zaten. Bir zarari olcagini sanmam.
İçinde 41 çeşit ot varmış mesir macununun. İlaçlar da zaten bitkilerden yapıldığı için hamileyken birkisel bile olsa bişey tüketmek ilaç gibi etki edebiliyırmuş bebekte anomali yapabiliyormuş. Umarım zarar vermemişimdir bebeğe. Mesir macunuyla ilgili hiçbiyerde bişey bulamadım internette hamileyken benden başka yiyen olmamış sanırım. Buraya yazmıştım bi umut ama sizden başka kimse cevap vermedi :KK43:

İçinde 41 çeşit ot varmış mesir macununun. İlaçlar da zaten bitkilerden yapıldığı için hamileyken birkisel bile olsa bişey tüketmek ilaç gibi etki edebiliyırmuş bebekte anomali yapabiliyormuş. Umarım zarar vermemişimdir bebeğe. Mesir macunuyla ilgili hiçbiyerde bişey bulamadım internette hamileyken benden başka yiyen olmamış sanırım. Buraya yazmıştım bi umut ama sizden başka kimse cevap vermedi :KK43:
Oturup kilolarca yememissinki :) birsey olmaz. Asil kendini bu kadar strese sokman Iyi degil. Istersen doktorunu ara sor. O daha Iyi bilgilendirir seni.

X