Hamilelikte Rapor

gunesmk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2016
3.183
2.281
24. haftamdayım 32. de rapor alınıyor diye biliyorum daha erken alınmıyor mu acaba bilgisi olan var mı? İşim çok stresli zorlaştı çalışmam

Rapor değil o doğum izni 32 de.1 hafta gibi raporu rahatsizsaniz dr verebilir.32.haftada ya çalışır raporualirsiniz işinize devam ederseniz ya da doğum iznine ayrılıp sonrasına aktaramazsiniz.

Doğum izni için doktor rapor yazıyor onu diyorum sonraya aktarmak istemiyorum zaten 1 hafta değil Doğum öncesi 8 hafta veriyor diye biliyordum

Doğum iznine en erken 32. Haftada çıkabilirsin ama normal sağlık raporu alabilirsin ama onuda verecek doktor bulman çok zor zaten 8 hafta için heyet raporu lazım

Doğum iznine en erken 32. Haftada çıkabilirsin ama normal sağlık raporu alabilirsin ama onuda verecek doktor bulman çok zor zaten 8 hafta için heyet raporu lazım
8 haftalık diye bi isteğim yok ne kadar erken o kadar iyi 28-29 da bile alsam olur belki 1 haftalık alabilirim arada değil mi

24. haftamdayım 32. de rapor alınıyor diye biliyorum daha erken alınmıyor mu acaba bilgisi olan var mı? İşim çok stresli zorlaştı çalışmam[/Q

alabiliyorsun, bende 25. haftadayım ve benimde özellikle vardiya saatlerim hiç uygun değil hamile biri için, doktorumla konuştum 32. haftadan önce ne yapabiliriz diye, 10+10 gün olarak verebilirim başka bir şey yapamayız dedi. Bende kabul ettim, bu 20 gün doğum sonrası izinden düşüyor ama hiç önemli değil. Doktorunuzla bir konuşun

alabiliyorsun, bende 25. haftadayım ve benimde özellikle vardiya saatlerim hiç uygun değil hamile biri için, doktorumla konuştum 32. haftadan önce ne yapabiliriz diye, 10+10 gün olarak verebilirim başka bir şey yapamayız dedi. Bende kabul ettim, bu 20 gün doğum sonrası izinden düşüyor ama hiç önemli değil. Doktorunuzla bir konuşun
Çok teşekkür ederim bugün görüşeceğim

X