Hamilelikte sorun yaşayanlar

mucize bebek

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2021
2
1
38
Merhaba hanimlar aranıza yeni kadildim sırf kadınların sesi olmak için biraz uzun ama lütfen dıkkatlice okuyun kasım12 2019 da hamile oldugumu ögrendim sonra ıkılı testim sınırda cıktı karnimdan su aldırmamı istediler aksilik cıktı düşük tehlikesi var dediler yapmadım 3taramamda aynı şekildeydi yine su aldırmadim sonra sevket yılmaz hastanesi perinatoloji bölümüne gittim dr kaan pakay bana benegimin beynınde su topladıgını ve bebegimi aldirmami istedi ben vazgeçmedim istemedim allah büyük dedim aldirmadım bi yandanda bursadaki diyer hastanelere de gittim ama bir sonuç alamdim hep göz yaşi cok agladim sonra eski doktorum raşat şaya doruk hastanesine gittim oda aynısini dedi hatta dovsedromu dedi ben vazgeçmedim allah büyük dedim gördugum herkesten dua istedim agladım şüktettim namazımı kıldım rabbimden hiç umudumu kaybetmedim 35+6 haftalıkken kontrole gittim ve sezeryana alindim ilk sordugum bebegim iyımi cok şükür bebegimi kucagıma aldim ve ıyı maşallah 🧿 ve kendime gelır gelmez yazmak istedim 10 gün oldu bebegim ben hamileyken hep kadınlar külübunde butür yazılar arar durırdum okurdum bazi yazilarda okudugumda aglardim bazıları da yazdıgında bir umutla tesellı olurdu buraya yazmamın sebebi doktorlar ne derse desin bebeginizden vazgezmeyin 👋

X