hamilelikte süt gelmesi ve dayanılmaz göğüs sancısı

fd7

O
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
2.198
0
hamıle olan arkadaşlar,,ben 25 haftalık hamıleyım fakat bı ay onceden goguslerım fecı sızlamaya başladı ve hergun sutyenım lekelenıyoo...doktor sut gelmesı normal dedı ama gerken değil mı cunku herdun gelıyo ve acayıp sızlıyolar.doktor ağrı kesıcı verdı fakat ben dayanmaya calışıyorum kullanmıyorum...sızlerde de var mı bu sut gelmesii;???vee bu dayanılmaz gögüs sancısıııı?

benim de ilk hamileligimde çok sizliyordu ve camasirim batiyordu..
simdi 3. hamileligim, sizliyor ama sut falan geldigi yok daha.. dedigin gibi çok sizliyor.
gecmis olsun ins canim.

bende 23 haftalık hamileyim benimde ara ara çok sancıyo sanki böyle bıçak batırıyolar galiba damarlar açılıyo sanırım bu dönemde böyle olması normalmiş ama benim çamaşırımda leke fala olmadı daha sadece üzerine baskı yapınca biraz sıvı geliyo

geçmiş olsun canım, benimde hemen hemen o zaman başlamıştı sütümün gelmesi,

ama bende öyle dayanılmaz ağrılar olmadı hiç, sadece arada sıraca anlık bi sancı giriyor

bende 29 haftamdayım aynen yanıyo gibiii:....ama çamaşırım kirlencek kadar değil sıkarsam geliyo o yüzden hiç sıkmıyorum...ve ateş ateş yanıyo sizdede böylemi?

teşekkürler cevaplarınız içinn...herşeyy bebeklerımız uğruna,,,sağlıkla gelsın yeterkii:emir_bebek:

ben de 17. haftamdayim arada sirada sol gogsume agri saplaniyor dayanilmaz oluyor, ama sut gelmedi simdiye kadar.

X