Hamilelikte tek belirti-Belirti olmamasi

Çünkü biliyorum yalnız değildim benim gibi yüzlerce kadın bunlari yaşıyor. Buralarda kendine umut arıyor ama öyle olmuyor işte. İnşallah birilerine iyi gelir yazdığım 🙏🏻

Yaşadığım süreci çok benzettiğim için yazın iyi geldi bana:) yalnız henüz mutlu son olmadı bende.. Geçen ay mesela kendimi kesin %100 hamile ilan etmiştim, öyle ki tüm belirtiler birebir uyuyordu.. bu ay oysa ki neredeyse doğru düzgün belirti bile yaşamıyorum, o yüzden belirtisiz bir gebelik olabilir mi diye araştırırken yazın denk geldi.. demek olabiliyormuş.. (yazında dediğin gibi bilinçaltını belirtileri okuyarak kodluyoruz ve vücut sonunda kendini hamile ilan ediyor yalandan) benim adet tarihim ya yarın ya da cumartesi günü.. kendime bu sefer söz verdim adet tarihi geçmeden test yapmayacağım diye.. hayırlısı artık..

Beni anlatmışsın resmen ama tek fark benim çocuk yapma gibi bi planım yoktu. 10 gündür adet görmüyorum. Adetim 3 gün geciktikten sonra kafaya taktım. Buraya üye oldum . Iki kez test yaptim. Negatif 🥺 . Sürekli hamilelik belirtiler yerleşme kanamaları testler araştırır oldum. Yani bi anda annelik güdülerim kabardı. Bakalım hala bekliyorum adet olmayı. Bugünde diğer günler gibi adet olacakmışım gibi geliyor pembe bi akıntı oldu 1 saat önce durdu bakalım bekleyip gorcez

Yaşadığım süreci çok benzettiğim için yazın iyi geldi bana:) yalnız henüz mutlu son olmadı bende.. Geçen ay mesela kendimi kesin %100 hamile ilan etmiştim, öyle ki tüm belirtiler birebir uyuyordu.. bu ay oysa ki neredeyse doğru düzgün belirti bile yaşamıyorum, o yüzden belirtisiz bir gebelik olabilir mi diye araştırırken yazın denk geldi.. demek olabiliyormuş.. (yazında dediğin gibi bilinçaltını belirtileri okuyarak kodluyoruz ve vücut sonunda kendini hamile ilan ediyor yalandan) benim adet tarihim ya yarın ya da cumartesi günü.. kendime bu sefer söz verdim adet tarihi geçmeden test yapmayacağım diye.. hayırlısı artık..
Kürtajdan sonra iki ay boyunca bende tüm belirtileri yaşayıp regl görmüştüm. Hele ki istenen bir bebekse hele ki kayıp sonu beklenen bir bebekse çok zor oluyor ve akıl çok güzel oyunlar oynayabiliyor. Hamile olduğumu öğrendiğim ay da hala burda bişeyler okuyordum. Ama daha yüzeysel yaklasiyodum. Çok dua etttim yani artık.Allahım benim elimden bişey gelmez dedim tamamen sana teslim ettim dedim ve ne test yaptım ne de kendimi dinledim. O ay regl olcak gibi sancı çektim yani artık kendimi ellemekten hassasiyet beklemekten bir hal oluyodum ama yoktu. Ama hamileymisim hemde belirti falan olmadan. Bu arada ilk hamilelikte de belirti yoktu yani burda bazi şeyler abartılıyor. Kadınlar konuşmayı ve kendini anlatmayı sever biliyosunuz🙂 inşallah hamilesindir veya en yakın zamanda alırsın haberini 🙏🏻

Beni anlatmışsın resmen ama tek fark benim çocuk yapma gibi bi planım yoktu. 10 gündür adet görmüyorum. Adetim 3 gün geciktikten sonra kafaya taktım. Buraya üye oldum . Iki kez test yaptim. Negatif 🥺 . Sürekli hamilelik belirtiler yerleşme kanamaları testler araştırır oldum. Yani bi anda annelik güdülerim kabardı. Bakalım hala bekliyorum adet olmayı. Bugünde diğer günler gibi adet olacakmışım gibi geliyor pembe bi akıntı oldu 1 saat önce durdu bakalım bekleyip gorcez
Test yapin bence kan verin. Veya doktora görünseniz

Kürtajdan sonra iki ay boyunca bende tüm belirtileri yaşayıp regl görmüştüm. Hele ki istenen bir bebekse hele ki kayıp sonu beklenen bir bebekse çok zor oluyor ve akıl çok güzel oyunlar oynayabiliyor. Hamile olduğumu öğrendiğim ay da hala burda bişeyler okuyordum. Ama daha yüzeysel yaklasiyodum. Çok dua etttim yani artık.Allahım benim elimden bişey gelmez dedim tamamen sana teslim ettim dedim ve ne test yaptım ne de kendimi dinledim. O ay regl olcak gibi sancı çektim yani artık kendimi ellemekten hassasiyet beklemekten bir hal oluyodum ama yoktu. Ama hamileymisim hemde belirti falan olmadan. Bu arada ilk hamilelikte de belirti yoktu yani burda bazi şeyler abartılıyor. Kadınlar konuşmayı ve kendini anlatmayı sever biliyosunuz🙂 inşallah hamilesindir veya en yakın zamanda alırsın haberini 🙏🏻
Hamile değilim ne yazık ki.. Bu sabah regl oldum..8 aydan beri deniyoruz ama tutmuyor..Bu zaman zarfında çok stres yaptım. Her aya büyük umutla başlayıp sonra hüsranla bitiriyorum. Bir yandan da bir nedeni vardır elbet diyorum böyle olmasının.. Bizde iki tarafta da bir sorun yok ama tutmadı şimdiye kadar.. Benim de artık bu stresi bırakmam lazım biliyorum.. Çok teşekkürler cevabın için🙏

Kızlar iyi pazarlar. 21 hafta 4 günlük bugün. İçimde kıpırdamaları başlamıştı. Ama dün hiç hissetmedim sizlere de oluyor mu böyle hissetmediğiniz günler.

Merhaba aslında herşey psikolojik benim bir kızım var 4 yaşında kızıma dogum yaptığım günden beri korunmuyorum ve 2 sene sonra 2ci çocugumuzun olmasını istedik ilk başta sizin gibi yok yumurtlama takvimiymiş yok hamilelik egzersisizmiş derken 2 sene geçti biz bu arada tüp bebek düşündük ve doktorlarla görüştük ve eşimde de bende de bir sıkıntı olmadıgını söylediler ve hasıl kızım 4 yaşına girene kadar çocugumuz olmadı artık yeter kafama takmicam hiç olmayanlarda var dedim ve o ay hamile kaldım tabi sonradan 14 haftalık Ken suyum geldigi için bebegimi düşük yaptım şuan 4 ay geçti ama ben hala hamile kalamadım çünkü bu düşük beni çok yıprattı ama banada dua edin bir çocugum daha olsun istiyorum

Arkadaşlar öncelikle buraya benim gibi artık kafayı yemiş olan herkes için yazıyorum. Şöyle badlayalim. Temmuz ayında hamile olduğumu öğrendim hemde sadece artık bebek düşünüyoruz dedik ve bir mucize oldu ilk ayda hamile olduğumu öğrendim. Yalnız boş gebelik sonucu Ağustosta kürtaj oldum. Çok yıpratıcı çok üzüldüğüm bir dönem geçirdim. 1 ay ömrümden yıllarımı aldı diyebilirm. Buraya kadar herşey olabilirdi. Bütün mesele bu travma sonrası bende başladı. Doktorum 1 regl görüp tekrar ne zaman istersem hamile kalabileceğimi söylediği halde ben çılgınlar gibi internette boş gebelik dış gebelik tüp bebek bebeği olmayanlar derken kendimi yorumlar ve form sitelerinde buldum. 1 regl gördüm. Vücuduma çok güvenirim ama o kadar olumlu olumsuz şey okudum ki rahimde yapışıklık olursa diye paranoya oldum. Sonuç 28.gunumde saati saatine regl olmuştum. Ama bu beni tatmin etmedi bu defa tekrar nasıl hamile kalabilirim onları okumaya başladım. 1 ay boyunca ovulasyon tarihleri belirtileri sonra reglden 2 hafta önce tüm hamilelik belirtilerini yaşadım. Reglmin 20.gunu gebelik testleri yaptım çünkü yorumlarda herkesin çıkıyordu. Hep negatif gördüm. Eşimle ilişkimi gün aşırı olmak zorunda yok öyle olmak zorunda herşeyi sisteme oturttugumu sanıyorken yine regl oldum. Kürtaj sonrası 2.reglimdi ve ben her gün dua edip asla bebeğim olmucakmis gibi ağlıyordum. Zaten kötü bir hamilelik öyküm arkamda daha çok psikolojimi bozdum. Genelde "ne zaman düşünmeyi bıraktım hamile kaldım" diyenlerin ağzını kırmak istiyordum. İmkansızdı çünkü gün içinde acaba sol kaşığıma ağrı mı girdi yumurtladim mi yok göğüsüm mu hassas HCG yükseldi mi kana karıştı mi derken günleri kendime zehir ettim. Ama artık kendime gına getirene kadar okuyordum bir yerde bikacaktm. Son reglimi de olduktan sonra kendimi tutucam hiç bir siteye gitmicem ve kafami karıştırmicam dedim. Sonuç yine girdim yine regl biter bitmez tüm hamilelik belirtilerini yaşıyordum. Mide bulantısı, koku hassasiyeti, baş ağrısı, göğüs hassasiyeti, sık idrara cikma.... Böyle gidiyordu. Ve hamile değildim. Sonra son reglimden sonra kendime ne yapıyorum dedim. Artık tup bebek tedavilerini bile olur olmuştum. Çünkü burda binlerce kadın herkesin kendi hikayesi iyisi ve kötüsü vardı. En sonunda artık bırak okuma dedim regl sonrası o saçma ovulasyon tarihlerini hesapyan programı da sildim ve canımız ve zaman isterse o zaman birlikte olduk. Zateb haftada 2 ilişki hep oluyordu. Gün aşırı her gün vs kuralını es geçtim. En sonunda 0 belirti ile adet bekliyordum bu ay. Tam regl belitryim olan adetin 1.gunu belim ağrır onu hissediyordum. Birde kasıklarımda her an regl olcak sızlamasi. Saati saatine regl olan ben regl olmamaktım koştura koştura gidip test aldım hamileydim biliyodum. Ve akşam saati olmasına rağmen iki testte silik çizgi çıktı. Ertesi gün gidip kan verdim degerim 150lerde ve HAMİLEYİM. Demem o ki sadece benim gibi kendine bu işkenceyi aylardır yapan kardeşlerim. Aklınızdan atamasanizda sitelerde yorum okuyarak bilinç altinizi bulandirmayin sadece dua edin ve hayırlısıni isteyin. Çok uzun oldu ama hamile olduğumu öğrendigim an bunu yazicam demiştim kendime. İnşallah Allah isteyen herkese nasip eder
Boş gebelik yaşamışsınız boş gebeliğin normal gebelikten belirti olarak farkları nelerdi acaba.

Topiğin güzelligi sanırım buralardan bir süre uzaklaşsam iyi olacak

Merhaba aslında herşey psikolojik benim bir kızım var 4 yaşında kızıma dogum yaptığım günden beri korunmuyorum ve 2 sene sonra 2ci çocugumuzun olmasını istedik ilk başta sizin gibi yok yumurtlama takvimiymiş yok hamilelik egzersisizmiş derken 2 sene geçti biz bu arada tüp bebek düşündük ve doktorlarla görüştük ve eşimde de bende de bir sıkıntı olmadıgını söylediler ve hasıl kızım 4 yaşına girene kadar çocugumuz olmadı artık yeter kafama takmicam hiç olmayanlarda var dedim ve o ay hamile kaldım tabi sonradan 14 haftalık Ken suyum geldigi için bebegimi düşük yaptım şuan 4 ay geçti ama ben hala hamile kalamadım çünkü bu düşük beni çok yıprattı ama banada dua edin bir çocugum daha olsun istiyorum
Merhabalar siz buraya yazalı baya olmuş ama nasıl suyunuz geldi merak ettim bende yeni hamileyim arada vajinadan gaz atıyor korkuyorum doktorum vajen genişliğiyle alakalı dedi ama insan korkuyor gaz atma şeklinde mi geldi suyunuz yoksa normal mi geldi

Kızlar belirtisiz gebelik bende de mevcut zdannedersem. Yarın kan vereceğim. Belirti aramayın illa ki derim. Akışına bırakın 🥰

Eklentiler

• IMG_20231129_200422.jpg
    IMG_20231129_200422.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 17
X