Hamilelilkte 24. Hafta İdari iznin kaldırılması

Tubitus

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
49
60
Arkadaşlar merhaba,dün yayımlanan genelgeyle hamileliğin 24.haftadan 32. Haftaya kadarki kısmının idari izin sayılma durumu son bulmuş. Ben 29. Haftamdayım ve kalan kısım için rapor almam gerektiğini söyledi müdürüm.
Sizlerdeki durumu merak ettim,sizden de rapor istediler mi? idari izne çıktığımızda o hakkımız vardı ve bundan sonrakiler için geçerli değil midir iptal durumu? Rapor alma olayı çok saçma geldi açıkçası.

Öğretmen misiniz bende 30. Haftadayım zaten bu 1 hafta seminer haftası sadece 1 haftam kalıyor onda da rapor alacağım çalıştığım şehrin dışındayım doğumu memlekette yapacağım raporu da buradan alıp göndereceğim artık

Öğretmen misiniz bende 30. Haftadayım zaten bu 1 hafta seminer haftası sadece 1 haftam kalıyor onda da rapor alacağım çalıştığım şehrin dışındayım doğumu memlekette yapacağım raporu da buradan alıp göndereceğim artık
Bende aynı şekilde çalıştığım şehrin dışındayım bayrama kadar dönme şansım yok. Acaba buradan rapor alsam sıkıntı olur mu bilginiz var mı

Bende aynı şekilde çalıştığım şehrin dışındayım bayrama kadar dönme şansım yok. Acaba buradan rapor alsam sıkıntı olur mu bilginiz var mı
Haftasonu alırsanız olur diye biliyorum. Zaten şu an bir hafta tatil, arada bir hafta da bayrama gidiyor..Çok saçma sapan bir durum oldu bizim haftalarımız da olanlar için..

Haftasonu alırsanız olur diye biliyorum. Zaten şu an bir hafta tatil, arada bir hafta da bayrama gidiyor..Çok saçma sapan bir durum oldu bizim haftalarımız da olanlar için..
Kesinlikle. En azından ramazan sonrası olsaydı. Bazı yerlerde de 24 32 hafta arasında olanlar idare inisiyatifine bırakıldı deniyor ama kimse net bir şey bilmiyor. Her zamanki gibi muallak

Kesinlikle. En azından ramazan sonrası olsaydı. Bazı yerlerde de 24 32 hafta arasında olanlar idare inisiyatifine bırakıldı deniyor ama kimse net bir şey bilmiyor. Her zamanki gibi muallak
En azından izne ayrılanları geri çağırma salar..İdareyle konuşmak lazım sanırım. Hiç arayıp sorasım yok:))

Bu nasıl bı iştir, pandemi bitti mi yani hala ölümler varken hemde birimizin kendisine bebeğine birşey olursa kimse o sorumluluğu da benim yüzümden oldu demez ama.ay çok sinirliyim benim 3 haftam vardı.hersey bitti hamileler çalışırsa herşey düzelecek garanti simdi

Bu nasıl bı iştir, pandemi bitti mi yani hala ölümler varken hemde birimizin kendisine bebeğine birşey olursa kimse o sorumluluğu da benim yüzümden oldu demez ama.ay çok sinirliyim benim 3 haftam vardı.hersey bitti hamileler çalışırsa herşey düzelecek garanti simdi
O kadar haklısın ki ☹️ bende geçen hafta ayrılmıştım hayal kırıklığı oldu

Çok haklısınız ama bu endişeleri yaşamayanlar anlayamıyor, hamileyken korona oldum ödüm koptu..Tekrar aynı şeyi yaşayıp aynı riske atılmak istemiyorum bende..Kanda enfeksiyon değerim tavan yapmıştı, kim garanti verebilir ki çocuğuma bir şey olmayacağına..Üzücü oldu cidden bu.

Hocam bende şehir dışından alacağım haftasonu ile bağlanırsa bir problem olacağını düşünmüyorum

Ben de 4 gün önce ayrılmıştım izne çok üzüldüm:KK43: Rapor nasıl alıyosunuz? Kolay kolay vermiyolar :KK43:

Ah çözüm bulmuşsun en azından canım. Benim meb olmadığı için döneceğim mecbur.

Milli eğitim müdürlüğünü arayıp sormak lazım bence arkadaşlar, bize verilen hakkı çat diye istedikleri zaman geri almamalılar, izne 1-2 hafta önce çıkanlar mecbur geri dönecekler nasıl o kadar rapor alınır ki yazık yani en azından okul kapanana kadar deselerdi yaz tatilinden sonra yeni dönemde bitmiş olabilirdi izin durumu. Neyse ben Milli eğitimi aramayı düşünüyorum hafta içi sizlerden de arayıp soran olursa haberleşirix

Ah çözüm bulmuşsun en azından canım. Benim meb olmadığı için döneceğim mecbur.
Canım ben memlekete geldim daha geçen hafta doğumum burada olacak diye yol 1200 km evi kapatıp geldim eşim göreve gitti şu an rapor arıyorum bulamazsam ne olacak bilmiyorum çok gerildim dünden beri
Milli eğitim müdürlüğünü arayıp sormak lazım bence arkadaşlar, bize verilen hakkı çat diye istedikleri zaman geri almamalılar, izne 1-2 hafta önce çıkanlar mecbur geri dönecekler nasıl o kadar rapor alınır ki yazık yani en azından okul kapanana kadar deselerdi yaz tatilinden sonra yeni dönemde bitmiş olabilirdi izin durumu. Neyse ben Milli eğitimi aramayı düşünüyorum hafta içi sizlerden de arayıp soran olursa haberleşirix
Evet hocam bende ararım hafta içi milli eğitimi haberleşiriz

Canım ben memlekete geldim daha geçen hafta doğumum burada olacak diye yol 1200 km evi kapatıp geldim eşim göreve gitti şu an rapor arıyorum bulamazsam ne olacak bilmiyorum çok gerildim dünden beri

Evet hocam bende ararım hafta içi milli eğitimi haberleşiriz
Allah yardımcın olsun kuzum, bir çıkar yol bulursun inşallah. Gerçekten zor bir gecede değişiklik. İnsanlar ona göre plan yaptı, hamile hamile yaşanan strese bak. ☹️

Şuan izinde olan arkadaşlar, yarın işe gidecek misiniz yoksa çağırmalarını mı bekleyeceksiniz?

X