Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim acaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Deryacanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
42
21
24
Herkese merhaba hanimlar Direk konuya başlıyorum 24 subat yumurtlama günümdü ve bos geçirmedik ondan 2 gun sonra kasiklarim belim agrimaya basladi halada devam ediyo kasiklarim ara ara ama bel surekli agriyo 2 3 gun sonra da midem bjlandı ama afedersiniz istifar edemedim bata 9 gun var adet olacagim zaman hic agrim olmazdi acaba neden yardimci olurmusunuź lutfen hamiş anneler kan testi verdim kasiklarim cok agriyodu hamileymisim rabbim isteyen herkese versin insallah

Son düzenleme:
Hamile değilim ama kimden duyduysam okuduysam bulantılar hep 6. haftada falan başlıyor diyor yumurtlama dönemlerinde mide bulantısı olabilirmiş ki ben 1 hafta hep oluyor mesela

Normal zamanda böyle bir ağrı oluyor muydu? Benim de hiç olmazdı ama ilişkiden hemen sonra başladı 3 gün sürdü sonra durdu tekrar aynı ağrılar adet döneminde başladı.

Herkese merhaba hanimlar Direk konuya başlıyorum 24 subat yumurtlama günümdü ve bos geçirmedik ondan 2 gun sonra kasiklarim belim agrimaya basladi halada devam ediyo kasiklarim ara ara ama bel surekli agriyo 2 3 gun sonra da midem bjlandı ama afedersiniz istifar edemedim bata 9 gun var adet olacagim zaman hic agrim olmazdi acaba neden yardimci olurmusunuź lutfen hamiş anneler
Bu kadar erken başlamaz belirtiler anca 4 5 haftalarda anlarsınız oda herkeste olmuyo bence de kafanıza takmayın bekleyin adet gününüzü

Normal zamanda böyle bir ağrı oluyor muydu? Benim de hiç olmazdı ama ilişkiden hemen sonra başladı 3 gün sürdü sonra durdu tekrar aynı ağrılar adet döneminde başladı.
Normal zmanda hic olmazdi bende ilskiden sonra agrilar basladi surekli bel agrisi kasıklarım bazen agrimiyo bu sabah sol kasigim cok feci agridi hayirlis beklemedeyim 9 gun var midemde yanma var bide bugun basladi bulanti hissi veriyo ama gelmiyo

hanımlar normalde adetim 6-7 gün sürer bu ay sadece 3 gün kanamam oldu ilk gün kahverengi iki gün kırmızı ve sonrasında kesildi bi daha da gelmedi neden olabilir bilen var mı?

hanımlar normalde adetim 6-7 gün sürer bu ay sadece 3 gün kanamam oldu ilk gün kahverengi iki gün kırmızı ve sonrasında kesildi bi daha da gelmedi neden olabilir bilen var mı?
Kaset test veya erken gebelik testi yaptinizmi yada kan verdinizmi bide kasiklariniz ve beliniz agriyomu

X