Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim acama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Melahatzo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
94
63
27
Merhaba arkadaşlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz benim adetim bu günle 4 gün gecikti fakat hamilemiyim bilmiyorum test yapmaya korkuyorum ilaclar kullanuyorum hamille kalabilmek için o yüzden de gecikmiş olabilir mi 14 aylik evliyim 6 7 aydir deniyoruz olmuyor lütfen bilenler yardim edermisiniz bide adet olucakmışım gibi ağrılarım da var😔

Korkuyorum canım daha önce de test yaptim yoktu o yüzden şimdi de adetim gelicek diye korkuyorum

• Beğen
Reactions: Sg7
Cok haklisin ben de uzun zaman bekledim. Gebe kaldigim ay 10 gun boyunca test yapmaya korktum. Adet sancilarim vardi. Ama guzel haber geldi sonunda. Inancini kaybetme. Bu ay olmazsa bir baska ay ama pozitif sonucu elbet goreceksin. Bu sekilde dusun.

• Beğen
Reactions: Sg7
Gerçekten çok bilgisizim bu konuda ilk hamileliğim olucak kaç aydır dediyoruz doktora gidiyoruz benim rahmim biraz küçüktü doktor bi ilaç verdi o ilaç bi ay içinde rahmimi büyütü şimdi hiçbir sorunum yok

Inşallah allah olmaya herkese nasip etsin sonra bana da nasip etsin inşallah
Amin. Ama benim gebe kaldigim ay cok uzun suren adet sancilarim oldu. Bir de goguslerimin yan taraflarinda agri oldu. Onun disinda farkli birsey yasamadim. Anlamanin tek yolu test yapmak. Umarim guzel haberlerini aliriz.

Amin. Ama benim gebe kaldigim ay cok uzun suren adet sancilarim oldu. Bir de goguslerimin yan taraflarinda agri oldu. Onun disinda farkli birsey yasamadim. Anlamanin tek yolu test yapmak. Umarim guzel haberlerini aliriz.
Inşallah canım aynen benimde gögüslerimin dışa doğru o taraflarında ağrı var bide karnımın alt kısmındada ağrıyı oluyor belimde de

Korkuyorum canım daha önce de test yaptim yoktu o yüzden şimdi de adetim gelicek diye korkuyorum
Bana artık öög geldi test yapmaktan. Hem de 2.ayda. Ama test yapmadan biz sana hamilesin diyemeyiz. Korkunun ecele faydası yok test yapacaksın. Mecbuur.

Bir de gebe kalmak isteyenler ve tum tedavilerini yaptiranlar fakat uzun sure bekleyenler icin onerim 4444 defa okunan bir dua var. 2 sene bekledikten ve doktor doktor gezdikten sonra kendi haline biraktigim ve bu duaya basladigim ay gebe kaldim. Sonucta bebek sahibi olmayi nasip eden de yuce Allah. Onun herseye gucu yeter.

Bir de gebe kalmak isteyenler ve tum tedavilerini yaptiranlar fakat uzun sure bekleyenler icin onerim 4444 defa okunan bir dua var. 2 sene bekledikten ve doktor doktor gezdikten sonra kendi haline biraktigim ve bu duaya basladigim ay gebe kaldim. Sonucta bebek sahibi olmayi nasip eden de yuce Allah. Onun herseye gucu yeter.
Nasıl dua bizdede söylermisiniz

Tabi ki duanin ismi Salati tefriciye. 4444 defa okunuyor. Ben gebelik icin niyet ettim ve okumaya basladigim ay gebe kaldim. Bazilari dagitiyor ama ben hepsini kendim okuyorum. Her gun kac tane okuyabilirseniz artik. Daha once gebe kalmasi cok zor olan bi arkadas burada paylasmisti. Basladigi ay gebe kaldigimi yazmisti. Allah razi olsun.

X