Hamilemiyim? Cizgiler koyulasiyormu resimli lütfen bakin

@nonan yani sana diyorum konu sahibi oldugunu fark etmedim dikkat et kendine canim :)

Tebrik ederim diyemedim inşallah değildir ama bazen kese oluşmuyo bazen başka şeyler vs. 2 hafta içinde belli olur. İnşallah sorun yoktur kese oluşur kalp atar sağsalim kucağına alırsın :KK200:

bildim canim :) ederim özellikle nelere dikkat etmem gerekir? Ilk kez oluyor böyle :)
Doktor bana yukarida bir yere uzanma evi dahi supurme ilk e ay dedi artik esim yapıyor yerlesme olamsi icin kalkarken yavas otururken yavas kaplimbaga gibi :)))

Oldu sanirim

o inceler cok ucuza internen üzerinden alinan testler onun icin kaliteleri kötü ortadaki onlara bakarak daha kalin olan normal ezcaneden alinan bir test.

ilk üc test 10luk ilkini cumartesi ikincisini pazar ücüncüyüde dün yaptim. Ayrica son ücüde 25lik ikisini dün birini bu sabah yaptim

Internetten aldiklarimin markasini nette arastirinca cok hatali sonuclar verdigini okudum güvenilir olmadigi icin kalin olanini aldim dün ezcaneden
he buldum :)) bakmistm sabah eski degerler sifirlandi dimi canim senin.bariz var.ama bu testler su icmedende degisebiliyo en neti dr a gitmwk

he buldum :)) bakmistm sabah eski degerler sifirlandi dimi canim senin.bariz var.ama bu testler su icmedende degisebiliyo en neti dr a gitmwk

evet eski degerler sifirlandi :) bu ara cok su iciyorum 2 litre günde en az. Ama normalde cok az su ictigim icin yani baska bir nedeni yok. Doktorada gitcem iste bakalm ne dicek ama kan almiyolar bizim bruda malesef

evet eski degerler sifirlandi :) bu ara cok su iciyorum 2 litre günde en az. Ama normalde cok az su ictigim icin yani baska bir nedeni yok. Doktorada gitcem iste bakalm ne dicek ama kan almiyolar bizim bruda malesef
yurt disindaydn dimi sen canim.ama dedgm gibi bu testlere bakipta kotu düşünme.dr gidince kan testi ister buyuk ihmalle insallah bu seferki sagliklidr

canim kan almiyorlarki burda sorun o :) idrar testi yapip yolluyolar iki hafta sonra gel diyiolar ozamanda ultrasyonla bakiyolar alttan.
hmm onlarin dedikleri gibi olcak desene oylede cok kotu ya meraktan ölür insan.mecbur onalrin prosedürunu uyguluycN

X