Hamilemiyim? Cizgiler koyulasiyormu resimli lütfen bakin

Takitoki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
2.252
998
36
Selam Anne Adaylari

Ben Cumartesi yaptigim ilk test ile hamile oldugumu anladim. En son bu sabahda yaptim, Sizcede hamilemiyim daha dogrusu koyulasmasi normalmi cizginin yoksa bende koyulasma olmamismi? Endiselendimde HCG degeri düsecek diye. Sizlede paylasmak istedim. Suan 4+1 haftadayim. Yazarsaniz sevinirim

Oldu sanirim

o inceler cok ucuza internen üzerinden alinan testler onun icin kaliteleri kötü ortadaki onlara bakarak daha kalin olan normal ezcaneden alinan bir test.

ilk üc test 10luk ilkini cumartesi ikincisini pazar ücüncüyüde dün yaptim. Ayrica son ücüde 25lik ikisini dün birini bu sabah yaptim

Internetten aldiklarimin markasini nette arastirinca cok hatali sonuclar verdigini okudum güvenilir olmadigi icin kalin olanini aldim dün ezcaneden

Eklentiler

• IMG_0735.JPG
    IMG_0735.JPG
    47,9 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleyen: Moderatör:
Testler hamile olduğunu gösteriyor canım kan testi yaptırmışmıydın kaç çıktı ??

yok canim yurtdisindayim burda ne gezer öyle :KK43: doktora gitcem birazdan oda idrar testi yapacak kan almiyorlar burda nedense.
Hiç güzel değil kan dçtesti en iyi çözüm ama hayıtlısı bizimlede paylaş bakalım doktor ne diyecek

öyle ama hcg artiyormu acaba cizginin netliginden belli olurmus ya. Benim bi arkadasim düsük yapti misal ondada görünüyordu cizgi ama hafifdi ve hic degismedi ve koyulasmadida...

Kan testi her 2 günde bir 2 katına çıkması lazım buda bebeğinin bir nevi iyi olduğunu gösteriyor.Doktora git bakalım ne olacak onlar bilgilendirir iyice seni

öyle ama hcg artiyormu acaba cizginin netliginden belli olurmus ya. Benim bi arkadasim düsük yapti misal ondada görünüyordu cizgi ama hafifdi ve hic degismedi ve koyulasmadida...
Anca kanda belli olur birde farkli marka testler kullanmis onunda etkisi var acik veya koyu olmasinda suan hamile dikkat etmeli kendine oradaki hastanelere gidene kadar

X