hamilemiyim değilmiyim işte bütün mesele bu..

kızlar sat 10 ocak 6 şubatta adet olmam lazımdı halen olmadım belirtilerim var fakat adette olabilir gebelikte hiç gebe kalmadığım için anlayamıyorum.
3 gün boyunca devamlı belim ağrıdı bugün pek birşey yok kasıklarım 2 gündür sancı içinde hatta karnımda öyle.
gögüslerim şiş fakat hiç ağrı sızı yok normalde olurdu.
alt karnım şişerdi sertleşirdi o zaman adet olacağımı anlardım ama oda yok.
bugün birde bacak ağrısı başladı normalde adet olacağım günün sabahı olurdu ama saat kaç oldu hala adet olmadım.
ara ara akıntım oluyor bakıyorum ama sadece akıntı iştahım çok açık ama herşeyide yiyemiyorum ya kokuyor yada tiksiniyorum.
nedense gebeliği konduramıyorum 4.5 yıl oldu ya kesin psikolojik yine biliyorum.
ama eğer bu sefer tutmuşsa ne büyük nimet ve mucize olur bana.

canım test yapsana ne duruyosun günün geçmiş işte..belirtilerin çok belirgin inşallah hamilesindir:KK16:

kızlar sat 10 ocak 6 şubatta adet olmam lazımdı halen olmadım belirtilerim var fakat adette olabilir gebelikte hiç gebe kalmadığım için anlayamıyorum.
3 gün boyunca devamlı belim ağrıdı bugün pek birşey yok kasıklarım 2 gündür sancı içinde hatta karnımda öyle.
bugün birde bacak ağrısı başladı normalde adet olacağım günün sabahı olurdu ama saat kaç oldu hala adet olmadım.
ara ara akıntım oluyor bakıyorum ama sadece akıntı iştahım çok açık ama herşeyide yiyemiyorum ya kokuyor yada tiksiniyorum.
nedense gebeliği konduramıyorum 4.5 yıl oldu ya kesin psikolojik yine biliyorum.

canım bencede belirtilerin hamilelik belirtisine çok yakın hatta ta kendisi:KK34:bence test yap yada kan testi ver daha garanti olur inşallah hamilesindir.

bugun hala adet olamdıgım ıcın 2. testımı yaptım.ona göre adet söktürücü alıyım artık dıye ve ıkıncı çızgı sılık cıktı.su an ne yapacagımı bılemıyorum.yarın kan testı yaptırcam.acaba hamilemiyim cok saskınımmm...

bugun hala adet olamdıgım ıcın 2. testımı yaptım.ona göre adet söktürücü alıyım artık dıye ve ıkıncı çızgı sılık cıktı.su an ne yapacagımı bılemıyorum.yarın kan testı yaptırcam.acaba hamilemiyim cok saskınımmm...
test yaptın mı canım gebelık testii

yanlış konuya yorum yazmışım ya pardon:)

Son düzenleme:

canım ben yanlışlık yapmışım başka bi konuda sandım kendimi
kusura bakma
inş. ham,i,lesindir:)

Son düzenleme:

İNŞALLAH HAMİŞSİN tatlım benim sat 16 ocak, 12 şubattada adet olmam gerekiyordu olmadım çünkü korunmayı 21 ocakta bırakmıştım şimdi Allah tamamına erdirirse hamişim hemde 4 hafta 6 günlüğüz seninle aynı belirtileri yaşadım hemen kan testi yaptır folic asid için geç kalma hayatım

test yaptın mı canım gebelık testii

gecen hafta ılk yapmıstım negatıftı bende zaten duzensızdı adetım onemsemedım.sonra bugun artık hala adet olmadıgım ve goguslerım cok acıdıgı vucudum sıstıgı ıcın son kez bakıyım ona gore farlutal alıp rahatlıyım dedım.testı aldım geldım olesıne yaptım ve ıkıncı cızgı sılık cıktı sımdıde acaba ıkıgun bıtkı cayı ıcmıstım ondan olabılırmı dıye dusunuyorum.

arkadaşlar merhaba,
bende 3 yıldır hamile kalmak için uğraşıyorum. bu ay 14 ağustosta çatlatma iğnesi yaptırdım. 20 ağustosta da kanda gebelik testi yaptırdım 15.99 çıktı. ilacın etkisi olabilir mi?

İnşallah hamilesiniz diycem ama zaten arada baya zaman gecmiş sonucu merak ettim

evet bı kızım var veeee bugun tekrar hamıle oldugumu ogrendım ve napıcam bılmıyorum kızım daha 2 yasında yetebılecekmıyım bılmıyorum.yınede sukurler olsun Rabbıme...
Maşallah gözün aydın Yetersin hiç takma bunları Benimde 4 yaşında bir kızım var şimdide ikizlerime hamileyim Rabbim verir kolaylığını

amin hepımıze ıns Allah bebeklerımızı saglıkla kucaklamayıda nasıp etsın ıns..

X