hamilemiyim değilmiyim işte bütün mesele bu..

svgzbrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2011
140
7
bu ay bızde bebek için çalıştık.son adetım ocak 11 di.benım 1 haftadır göbegımde ve vucudumda sislik var.sabah kalktıgımda ve gun ıcınde arada hafıf bı mıde bulantım var.ayrıca beyaz koyu akıntı var.belımde ağrıyo ama goğus agrım yok.olabılırmı dıyorum ama umıtlenıp husrana da ugramak ıstemıyorum.1 buçuk senelık evlıyım ve esım artık cok ıstıyo.bırde mıdemde bırsey yedıkten sonra hemen gaz oluyo.annem ve teyzem bız hamıle kaldıgımız gunu anlardık cok agır olurdu dıyolar.bende okadar bırsey yok acaba dıyorum bende.Allahım ısteyen her kuluna nasıp etsın inş.bole beklemek cok zormus..banada biraz yorumlarınızla yardım edersenız cok sevinirim:)

bence biraz daha bekle canım mğde bulantısı psikolojik olabilir çünkü daha bu kadar erken kesinlikle belirti vemez benim 8 haftda başladı ve öğle böğle bişey değildi miğde bulantısı değil direk öğürme ve 5,10 dakika sürerdi çıkarana kadar :KK43:

kafana hiç takma ümitlenme hayal kırıklığı yaşayabilirsin insan bişey yoksa bile şüphelenince o belirtiler oluyor psikolojik,varsa zaten günün geçince test yapar anlarsın

bu ay bızde bebek için çalıştık.son adetım ocak 11 di.benım 1 haftadır göbegımde ve vucudumda sislik var.sabah kalktıgımda ve gun ıcınde arada hafıf bı mıde bulantım var.ayrıca beyaz koyu akıntı var.belımde ağrıyo ama goğus agrım yok.olabılırmı dıyorum ama umıtlenıp husrana da ugramak ıstemıyorum.1 buçuk senelık evlıyım ve esım artık cok ıstıyo.bırde mıdemde bırsey yedıkten sonra hemen gaz oluyo.annem ve teyzem bız hamıle kaldıgımız gunu anlardık cok agır olurdu dıyolar.bende okadar bırsey yok acaba dıyorum bende.Allahım ısteyen her kuluna nasıp etsın inş.bole beklemek cok zormus..banada biraz yorumlarınızla yardım edersenız cok sevinirim:)

ah canım ya bencede bütün mesele bu...benimde son adet tarihim 11 ocak 2,5 yıllık evliyim 2 yıldır çocuk istiyoruz çekmediğim kalmadı klomen kullandım 3 ay çatlatma iğnesi,soğan kürü,incir kürü çörek otu kürü,rahim filmi hepsini çektirdim ama doktorum rahminde hiçbir sorun yok demişti 6 ay önce hemen aşılama yapalım demişti ama ben nedense yaptırmadım ve bu 6 ay doğal yoldan olmasını bekledim taaaki memlekette doktora gidene kadar....rahmim,rahim çatım ve rahim ağzım darmış önceki doktor bilmemiş ve ilaç kullandım adetimin ilk günü operasyonla rahim ağzı darlığını açtı doktorum hemde bir iğne bile vurmadan öyle canlı canlı acıta acıta:KK43:ama çocuk için dayandım elbette eğer hamile kalsam bile düşük riskim varmış rahim dar olduğu için rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah şuan senin gibi beklemedeyim inş yüzümüz güler...sen ne kadardır bebek için uğraşıyorsun canım rabbim hepimize kolaylık versin inş....:KK16:

bende yaklasık 5 aydır beklıyorum.ama sana cok uzuldum bebek ıcın ne acılar cekmıssın Allah bu mubarek gunde cektıklerının odulunu versın inş.rabbim bu mübarek gün de tüm herkesın dıleklerını dualarını kabul etsın inş...

ah canım ya bencede bütün mesele bu...benimde son adet tarihim 11 ocak 2,5 yıllık evliyim 2 yıldır çocuk istiyoruz çekmediğim kalmadı klomen kullandım 3 ay çatlatma iğnesi,soğan kürü,incir kürü çörek otu kürü,rahim filmi hepsini çektirdim ama doktorum rahminde hiçbir sorun yok demişti 6 ay önce hemen aşılama yapalım demişti ama ben nedense yaptırmadım ve bu 6 ay doğal yoldan olmasını bekledim taaaki memlekette doktora gidene kadar....rahmim,rahim çatım ve rahim ağzım darmış önceki doktor bilmemiş ve ilaç kullandım adetimin ilk günü operasyonla rahim ağzı darlığını açtı doktorum hemde bir iğne bile vurmadan öyle canlı canlı acıta acıta:KK43:ama çocuk için dayandım elbette eğer hamile kalsam bile düşük riskim varmış rahim dar olduğu için rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah şuan senin gibi beklemedeyim inş yüzümüz güler...sen ne kadardır bebek için uğraşıyorsun canım rabbim hepimize kolaylık versin inş....:KK16:

ne tuhaf dimi bebek için ne acılara katlanıyoruz hani doğum zordur ama çocuğu verdilerimi kucağına acısı kalmaz derler ya
biz doğum acısından daha zorlara katlanıyoruz olmayan bebek için kucağımıza gelmeyen evlat için
olsun aman olsunda ben her acıya dayanırım diyoruz şimdiden.
gerçekten anneliği hakediyoruz aslında ama allahın takdiri sabretmekten dua etmekten başka çaremiz yok.
rabbim inş daha fazla bekletmez hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.

bende yaklasık 5 aydır beklıyorum.ama sana cok uzuldum bebek ıcın ne acılar cekmıssın Allah bu mubarek gunde cektıklerının odulunu versın inş.rabbim bu mübarek gün de tüm herkesın dıleklerını dualarını kabul etsın inş...
inşallah canım yüce mevlam hepimizin yüzünü güldürsün....ama kendini yıpratma canım stres yapma sakın...:KK16:
ne tuhaf dimi bebek için ne acılara katlanıyoruz hani doğum zordur ama çocuğu verdilerimi kucağına acısı kalmaz derler ya
biz doğum acısından daha zorlara katlanıyoruz olmayan bebek için kucağımıza gelmeyen evlat için
olsun aman olsunda ben her acıya dayanırım diyoruz şimdiden.
gerçekten anneliği hakediyoruz aslında ama allahın takdiri sabretmekten dua etmekten başka çaremiz yok.
rabbim inş daha fazla bekletmez hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.

evet canım gerçektende öyle bekarken doğum uzmanının yolunu bilmezdim hele doktor ilk defa çatala çık dediğinde oda ne demiştim ama şimdi nerdeyse üzerinden inmez oldum normal muayenenin gözünü seveyim o operasyonlar insanı mahvediyor inşallah sizlerde öyle operasyonlara filan gerek kalmaz....en önemlisi rabbimden ümit kesmemek ben hiçbir zaman ümidimi kesmedim hayırlısı ne zamansa ozaman gelsin bebeğim dedim ama rabbim daha fazla bekletmez inşallah hiçbirimizi amin:KK16:

arkadaslar merhaba,aranıza daha yenı katıldım bende 3 yıllık evlıyım ve delı gıbı cocuk ıstıyorum:KK43: esımle doktora gıttık hıcbır sorun gorunmuyor klomen kullandım catlatma ıgnesı yaptırdım doktor dogal yolla deneyın dedı denedık ama yıne tutmadı. son adetıım ocak 13 du bakalım ıns bu ay adet gormem, goguslerımde şişlik ve cok agrı var bas donmesı de oldu bırkac defa ama psıkolojıktır deyıp gecıyorum. hayal kırıklıgı yasamak ıstemıyorum artık. Rabbım ıns en kısa zamanda butun bebek ısteyenlerın yuzune gulerr :KK43:

arkadaslar merhaba,aranıza daha yenı katıldım bende 3 yıllık evlıyım ve delı gıbı cocuk ıstıyorum:KK43: esımle doktora gıttık hıcbır sorun gorunmuyor klomen kullandım catlatma ıgnesı yaptırdım doktor dogal yolla deneyın dedı denedık ama yıne tutmadı. son adetıım ocak 13 du bakalım ıns bu ay adet gormem, goguslerımde şişlik ve cok agrı var bas donmesı de oldu bırkac defa ama psıkolojıktır deyıp gecıyorum. hayal kırıklıgı yasamak ıstemıyorum artık. Rabbım ıns en kısa zamanda butun bebek ısteyenlerın yuzune gulerr :KK43:

canım tam olarak korunmayı ne zaman bıraktınız yada hiç korunmadınız mı eşin sperm testi verdi mi?bazı doktorlar bilmiyor ben rahim filmi çekindim doktorum normal dedi gelde aşılama yapalım dedi eğer aşılama yaptırsaymışım düşük yaparmışım çünkü rahmim darmış yani bisürü sorunum varmış memlekette başka doktora gidince öğrendim canım oyüzden dikkat et iyi bir doktora git.yüce mevlam fazla aratmasın inş sende hamilesindir bizlerde:KK16:

kimse uğramamış svgzbrk naptın canım bir gelişme varmı belirti filan bende bişey yok ya sadece sağ göğsüm elleyince ağrıyor okadar hayırlısı olsun inşallah....

test yapmaya korkuyorum bıraz daha bekleyıp yapıcam bakalım inş..

canım peki adetin ne zaman olacak?benimki belirsiz bu ay çünkü adetimin 1.günü rahim ağzını genişletti doktor oyüzden nezaman olurum bilemiyorum değişebilir yani bende beklemedeyim ama belirtim yok hayırlısı olsun inş...

en son 11ocakta olmustum.gecıo aslında ama ne bılım pek duzenlı degıldı yanı gunu gunune olmuyorum o yuzden beklıyorum cnm inş beklediğimiz olur:)

en son 11ocakta olmustum.gecıo aslında ama ne bılım pek duzenlı degıldı yanı gunu gunune olmuyorum o yuzden beklıyorum cnm inş beklediğimiz olur:)

bende en son 11 ocak canım bende beklıyorum ama benimki belirsiz işte bakalım hakkımızda hayırlısı olsun canım....

ben regl oldum canım bugün hayırlısı olsun artık inşallah sen hamilesindir....

arkadaşlar benim de SAT 9 ocak.26 ocakta 3 yumurtam oluşunca çatlatma iğnesi oldum.BAT 10 şubat oluyo.ama kırmızılar olmasın diye dua ederken hastalancakmışım gibi geliyo.bu ay da umutlar suya düşüyo gibi..umutsuzluğa kapılmak istemiyorum bakalım kısmet.allahım isteyen herkese de sağlıklı bebekler nasip etsin.

kızlar sat 10 ocak 6 şubatta adet olmam lazımdı halen olmadım belirtilerim var fakat adette olabilir gebelikte hiç gebe kalmadığım için anlayamıyorum.
3 gün boyunca devamlı belim ağrıdı bugün pek birşey yok kasıklarım 2 gündür sancı içinde hatta karnımda öyle.
gögüslerim şiş fakat hiç ağrı sızı yok normalde olurdu.
alt karnım şişerdi sertleşirdi o zaman adet olacağımı anlardım ama oda yok.
bugün birde bacak ağrısı başladı normalde adet olacağım günün sabahı olurdu ama saat kaç oldu hala adet olmadım.
ara ara akıntım oluyor bakıyorum ama sadece akıntı iştahım çok açık ama herşeyide yiyemiyorum ya kokuyor yada tiksiniyorum.
nedense gebeliği konduramıyorum 4.5 yıl oldu ya kesin psikolojik yine biliyorum.
ama eğer bu sefer tutmuşsa ne büyük nimet ve mucize olur bana.

X