Hamilemiyim ?? Lütfen yardım eder misiniz ?

Honeysucklee

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2014
21
3
34
Arkadaşlar hamile olanlar yada hamilelik geçirenler fikirlerinizi paylaşır mısınız lütfen. Yasmin kullanmayı daha geçen ay bıraktım 4 martda regl oldum ve bu reglimede 5 gün var ama birtakım belirtiler farkediyorum; kasıklarımda aşırı ağrı var sanki regl olacakmışım gibi belimde ağrıyor ayrıca gaz şişliği gibi şişkinlik ve basınç var birde son bir kaç gündür dalgınlık ve unutkanlık oldu gece daha erken uykum geliyor ve biraz hareket etsem nefes nefese kalıyorum ara arada hafif başım dönüyor. Sabah test yaptım ama negatif çıktı. Hamile olabilir miyim ? Lütfen fikri olan varsa yazsın..

Arkadaşlar hamile olanlar yada hamilelik geçirenler fikirlerinizi paylaşır mısınız lütfen. Yasmin kullanmayı daha geçen ay bıraktım 4 martda regl oldum ve bu reglimede 5 gün var ama birtakım belirtiler farkediyorum; kasıklarımda aşırı ağrı var sanki regl olacakmışım gibi belimde ağrıyor ayrıca gaz şişliği gibi şişkinlik ve basınç var birde son bir kaç gündür dalgınlık ve unutkanlık oldu gece daha erken uykum geliyor ve biraz hareket etsem nefes nefese kalıyorum ara arada hafif başım dönüyor. Sabah test yaptım ama negatif çıktı. Hamile olabilir miyim ? Lütfen fikri olan varsa yazsın..

adetin geciktikten 5 gün sonra tekrar yap cnm testi

Tamam, nasıl bekleyeceğim bilmiyorum çok merak ediyorum :) bide içimde garip bi his var anlayamadığım neyse siz hamilelik gecirdiyseniz sizde nasıl belirtiler olmuştu peki ?
başka bir topiğe yazmıştım alıntı yaptım şimdi. Allah gönlüne göre versin :KK3:
ilk gebeliğim kürtajla sonlandırıldıktan ( boş gebelikti) 2 ay sonra ikinci kez hamileyim yani arası kısa olduğu ve ilk belirtilerle de örtüştüğü için buraya bütün erken belirtileri yazmak istiyorum.
gebelik şüphesi uyandıracak ilişkini sabahı kasıklarda yanma ve ağrı.
takibeden 2-3 gün gaz sıkıntısı.
karında ve kasıklarda hissedilen kas seyirmesine benzer seyirmeler.
akıntıda artma ( beyaz renkli ve kremsi yapıda.)
mide yanması ve hafif mide bulantıları.
uyku hali
halsizlik ve yorgunluk
baş dönmesi
tuvalete sık çıkma
koyu sarı idrar
bel ağrısı
kabızlık
üşüme (özellikle ayaklarda)
36 derece üzerinde seyreden ateş.

ilişkiden 5-6 gün sonra laboquik gebelik testinde saatler sonra silik çizgi çıkmıştı.umarım birilerine faydalı olur listem :)

Tamam, nasıl bekleyeceğim bilmiyorum çok merak ediyorum :) bide içimde garip bi his var anlayamadığım neyse siz hamilelik gecirdiyseniz sizde nasıl belirtiler olmuştu peki ?

Bende kasik agrilari ve bulantiyla baslamisti.kokuya karsi hassaiyet fazlaydi :KK43::KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

başka bir topiğe yazmıştım alıntı yaptım şimdi. Allah gönlüne göre versin :KK3:
ilk gebeliğim kürtajla sonlandırıldıktan ( boş gebelikti) 2 ay sonra ikinci kez hamileyim yani arası kısa olduğu ve ilk belirtilerle de örtüştüğü için buraya bütün erken belirtileri yazmak istiyorum.
gebelik şüphesi uyandıracak ilişkini sabahı kasıklarda yanma ve ağrı.
takibeden 2-3 gün gaz sıkıntısı.
karında ve kasıklarda hissedilen kas seyirmesine benzer seyirmeler.
akıntıda artma ( beyaz renkli ve kremsi yapıda.)
mide yanması ve hafif mide bulantıları.
uyku hali
halsizlik ve yorgunluk
baş dönmesi
tuvalete sık çıkma
koyu sarı idrar
bel ağrısı
kabızlık
üşüme (özellikle ayaklarda)
36 derece üzerinde seyreden ateş.

ilişkiden 5-6 gün sonra laboquik gebelik testinde saatler sonra silik çizgi çıkmıştı.umarım birilerine faydalı olur listem :)

Çok teşekkür ediyorum cevabınız için, saydığınız belirtilerin bir çoğu var ama az önce sağlık ocağına gittim sizin yaptığınız testin aynısını verdiler yaptım ancak negatif çıktı birde her ihtimale karşı kan testi yaptırdım en garantisi bu sanırım ama sonuçlarda pazartesi çıkıcakmış :KK43:(

Bende kasik agrilari ve bulantiyla baslamisti.kokuya karsi hassaiyet fazlaydi :KK43::KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kusura bakmayın biraz fazla soruyorum ama merakımdan :) sizin kasık ağrınızın şiddeti nasıldı ve kaç gün sürdü acaba ? çünkü benim yüzümü buruşturacak kadar şiddetli ve 7 gündür belli aralıklarla devam ediyor.

Kusura bakmayın biraz fazla soruyorum ama merakımdan :) sizin kasık ağrınızın şiddeti nasıldı ve kaç gün sürdü acaba ? çünkü benim yüzümü buruşturacak kadar şiddetli ve 7 gündür belli aralıklarla devam ediyor.

regl döneminde ki gibi cnm.zaten benm şiddetli olmaz normaldede.

Çok teşekkür ediyorum cevabınız için, saydığınız belirtilerin bir çoğu var ama az önce sağlık ocağına gittim sizin yaptığınız testin aynısını verdiler yaptım ancak negatif çıktı birde her ihtimale karşı kan testi yaptırdım en garantisi bu sanırım ama sonuçlarda pazartesi çıkıcakmış :KK43:(

testi hemen attın mı? 6 saat falan sonra çıkmıştı 2. çizgi bende adetim gecikmeden hemen çıkmadı

Bendede yaklaşık 4 gündür var olan belirtiler
Sık sık gelip giden baş ağrıları
Uyku hali ve halsizlik
Göğüslerde şişme ve hassasiyet
Ara sıra uğrayan mide bulantıları
Son iki gündür kasık ağrıları
Ve aşırı vajinal akıntı.

Adetime daha 13 gün var ama bunları yaşıyorum. Öylemidir değilmidir bilemiyorum ama kendimi erkenden sevindirmemek hemde hayal kırıklığı yaşamamak adına bekliyorum. Bu arada bu saydıklarım ilk kez oluyor daha evvel böyle olmadım hiç. Ben ilaç kullanmadım hiç. Eşim korundu. İlk kez böyle oluyorum. Hissedermiş anne hamile olduğunu derler. Adetim geçene kadar beklemek banada zor geliyor ama en sağlıklısı adetin geçmesini beklemek. :26: :26:

X