HAMİLEMİYİM LÜTFEN YARDIM EDİN

Angelaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
28
8
21
Arkadaşlar merhaba ben 29 nisan adet oldum ve sonra ki adet günüm 18 haziran oldu yani arasında neredeyse 1.5 ay oynuyor 18 hazirandan beridir de olmadım. Ve erkek arkadaşımla yaklaşık bir hafta önce ilişkiye girdik ama adet gecikmem olduğu için korkmuyordum ancak bugün 2 ağustos hâlâ adet olmadım ve kabızlık durumum vardı normalde adet olmadan 1 hafta 10 gün önceden kabızlık yaşıyordum ilaç kullandım o da aşırı ishal yaptı karın ağrılarım var sürekli şimdi test yaptırmalı mıyım yoksa erken mi belirti suanlik yok ama karnım şiş bir şey yiyesim gelmiyor o yüzden ve demin kustum bu kadar erken gösterir mi hamileysem bile şimdiden teşekkürler..

Senin karnın olamadığın için şis büyük ihtimal regli gelemeyince de mide bulantısı yapıyor . Peki sana soru bu kadar korkuya değer mi kardeş ???

içine boşaldıysa büyük ihtimalle hamilesin
yarın hemen test yap

be arkadaşım böyle korkularınız varsa neden korunmazsınız ki😒

Senin karnın olamadığın için şis büyük ihtimal regli gelemeyince de mide bulantısı yapıyor . Peki sana soru bu kadar korkuya değer mi kardeş ???
Ya zaten normalde de hep gecikiyorum ama herkeste farklı olabilir mi bu
Belirti hemen olmaz, onlar psikolojiktir.
Ama korunmadysanz hamile de olablrsin.
Neden korumadnz? Bebekmi istiyorsn?
Ya aslında korunduk hatta erkek arkadaşım gelmediğinden de emin ama canlı spermler de olabiliyor onlardan korkuyorum.

X