Hamilemiyim yardımmmm

Merhaba Hanımlar 🌸
Şu an 24 yaşındayım 9 aylık evliyim 28-29 günde bir adet döndüm var BAT 11 Temmuz . Yumurtlama tarihim 22 Haziran - 1 Temmuz arasındaydı o zamanları ve yüksek hamile kalma şansı olan günlerimi değerlendirdik . Şu an adetime 8 gün kaldı fakat sağ kasığımda adet sancısı gibi ama biraz daha hafif bir ağrı var. Çok fazla gaz sorunum olmaya başladı. Acaba hamile kalmış olabilir miyim 🤰🏼🥰Yorumlarınızı bekliyorum . Sabırsızlığım hat safada 😂 7 gün öncesinde kanda çıkar mı teste gitsem ? Tecrübeli olanlar yaşamış olanlardan yardım bekliyorum 🙏🏻
İlişkiden 1 hafta sonraya kadar kan testinde sonuç çıkıyor ama adetinizede varmış inancınizin kırılmaması açısından gecikmenizi bekleseniz daha iyi olur

Avakado yemeyi unutma sağlıklı beslen ovulasyon daki pik günleri değerlendirdim ben 2 gündu
Kontrol ediyorum bende 2 gündür bakalım avakado bana iyi gelmiyor midem bulanıyor

Eklentiler

• 04567A06-AF27-4934-AF8E-0100B94ECB60.jpeg
    04567A06-AF27-4934-AF8E-0100B94ECB60.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar hayatta herşey bizler için ben ennaz 3defa kimyasal gebelik yaşadım.bu ayda olmayacak dedim .adet 5gun gecikti kan da çıkmadı 10gun daha bekledim olmayınca bu sefer kanda çıktı.doktor geç döllenme dedi bekliyorum şimdi iki güne bir kan veriyorum arayada bayram girdi heyecan dorukta

Kızlar hayatta herşey bizler için ben ennaz 3defa kimyasal gebelik yaşadım.bu ayda olmayacak dedim .adet 5gun gecikti kan da çıkmadı 10gun daha bekledim olmayınca bu sefer kanda çıktı.doktor geç döllenme dedi bekliyorum şimdi iki güne bir kan veriyorum arayada bayram girdi heyecan dorukta
İnşallah kuzum sağlıklı bir bebiştir kucağına almayı nasip etsin Rabbim mübarek bayram öncesi dualarını kabul etsin inşallah 🙏🏻

X