Hamilemiyim yoksa Kimyasal gebelik mi !?yardımmm

Merhaba arkadaşlar bende karışık durumdayım. 4yıldır çocugum olmuyor.2 kez aşılamaya rağmen hiç hamilelik olmadı. 20 ağustosta adet oldum. Hiç belirtim olmadan 28.gün peçeteye kanlı akıntı geldi 29.gün 17 eylülde adet oldum. Koyu renk normal aderlerden farklıydı. Yoğum kanama bitti ama peçeteye kanlı akıntı az az gelmeye devam etti. Parcada geldi.Adetin 12.günü akıntının haricinde günlük ped lekelenmişti sanki adet günümün sonu gibi geldi hafif tatlı bi ağrı vardı rahimde hemen dvlt hast.randevu aldım 13.günü gittim baktı sorun yok dedi kan istedi hafta sonu girdi araya az önce aldım sonucu beta sonucu pozitif dedi ben şok ama cok düşük kimyasal gebelik olabilir dedi yarın tekrar kan vericem beta 57.95 yeni adetimin 13.günü vedim kanı nedir bu bilen varmı
Benimde adet gecikmesinde oyle oldu degerim düşüktü 2 gune bi tahlil yaptirdim 2 kat artti cok sukur en son pazar gunu yaptirdim 160.3 cikti degerim doktor kanaman olmasa 1 hafta 10 güne gel bakalim dedi folikasite basla dedi insallah seninde bebegin seninledir Rabbim yardimcin olsun bol bol yat dinlen su ic ben oyle yapiyorum 2 gune bi tekrar ettircek kesin sana kan testini kan yapan kuru uzum falan ye

Benimde adet gecikmesinde oyle oldu degerim düşüktü 2 gune bi tahlil yaptirdim 2 kat artti cok sukur en son pazar gunu yaptirdim 160.3 cikti degerim doktor kanaman olmasa 1 hafta 10 güne gel bakalim dedi folikasite basla dedi insallah seninde bebegin seninledir Rabbim yardimcin olsun bol bol yat dinlen su ic ben oyle yapiyorum 2 gune bi tekrar ettircek kesin sana kan testini kan yapan kuru uzum falan ye

Kan tahlili taptrıdım 10a düşmüş hamile deilim yani. İnşallah senin hersey yolunda gitsin sağlıkla inşallah

Kan tahlili taptrıdım 10a düşmüş hamile deilim yani. İnşallah senin hersey yolunda gitsin sağlıkla inşallah
Aaaa cok üzüldüm Rabbim yardimcin olsun inşallah üzülme sakın dicem ama biliyorum fayda etmez bu bile cok iyi bisey bak sonucta hamile kalabiliyosun kimyasal gebelikte olsa hakkında hayirlisi buymus d3mek dua edeceğim hepinizie sanada insallah Rabbim en kisa zamnda yuzunuzu güldürsün

Arkadaşlar hamilelikte 6. Haftama giricem yaklaştı ama bnde çok gaz şişkinlik oluyor 1 buçuk kilo almş gözüküyorum karnım çok şiş. Kilo yapıcı şeylerde yemiyorm bu gazdan dolayımıdır valla sinir oldum çnkü ideal kilomun üstündeyim zaten şimdiden alıyosan hiç bişey yapmadan düşünemiyorm:KK43: ilerisini

b hcgy e dayalı olduğu için tam bilemiyorlar hayırlı olsun.ancak artış takip ederler.düzgün artarsa sağlıklı birden çok zirverlerde artarsa kimyasal boş vs derler.kimsenin umru olmaz bu süreçte bekletirler seni.hatta sıkıştırsan nerden bilek 2000-3000 olsun bakalım görcez mi ultrasonda derler.bence sağlıklı gibi 243den 800 küsüre atlaması illa kimyasal olacak diye değil.bir hafta içinde çıkar tam olarak ne olduğu.

X