Hamilemiyim

Gizem zorlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
10
3
22
Merhabalar arada sol kasigima bıçaksaplanir gibi ağrı oluyor 2 gündür devam ediyor ağrı adetime 9 gun kaldı bugün erken gebelik testi yaptım ilk beş dk da çok çok silik ti dikkatli bakmasına gorunmuyordu telefonla karartma falan yaptım ama görünmedi ama gözle görülüyordu ve hala sol kasığında ağrı var sizce hamilemiyim?

askzor

canımın içi sevdiğim ♡ prenses kızım ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.840
2.127
27
Adetine daha çok var
Yumurtlama ağrısı da olabilir
Biraz daha bekleyip öyle yap bence testi
En doğru sonucu o zaman alırsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 459 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :87 Kg. Şimdiki Kilom :73.6 Kg.

askzor

canımın içi sevdiğim ♡ prenses kızım ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.840
2.127
27

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 459 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :87 Kg. Şimdiki Kilom :73.6 Kg.

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.652
3.254
Merhabalar arada sol kasigima bıçaksaplanir gibi ağrı oluyor 2 gündür devam ediyor ağrı adetime 9 gun kaldı bugün erken gebelik testi yaptım ilk beş dk da çok çok silik ti dikkatli bakmasına gorunmuyordu telefonla karartma falan yaptım ama görünmedi ama gözle görülüyordu ve hala sol kasığında ağrı var sizce hamilemiyim?
Şuan durumunuz nedir acaba.
Benim de sol kasigimda 3 gündür ağrı var.elim sürekli orada baskı yapiyorum hafifçe.
Regli günüme 5 gün var.
Sizin durumunuza benzettim bende.

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.652
3.254
Benimde sadece kasik ağrım var hamile olabilirmiyim ki?
Sadece kaşık ve göğüs ağrısıyla açıkçası ben düşünmüyorum.ilk önce umutlaniyoruz sonra hüsran oluyor.
En garantisi test.
Benim de sadece kaşık ağrım biraz akıntım vardı.simdi göğüslerim de hassaslasti.4 gün var regliye ben regli olacağımı düşünüyorum.

Gizem zorlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
10
3
22
Sadece kaşık ve göğüs ağrısıyla açıkçası ben düşünmüyorum.ilk önce umutlaniyoruz sonra hüsran oluyor.
En garantisi test.
Benim de sadece kaşık ağrım biraz akıntım vardı.simdi göğüslerim de hassaslasti.4 gün var regliye ben regli olacağımı düşünüyorum.
Aynen tam umitlenip hüsrana uğramak çok kötü benim ilk defa kadınları na ağrı giriyor