hamilemiyim?

inşlh ya çok istyorum sözlümde istyor yaradan dualarımı kabul eder bizim için herşey daha iyi olucak ailer bekleyin diyor 1 yıl daha
Aileler bekleyin diyor siz bekleyememissiniz neden ?? Sonucta evleneceksin yani

bende agustostda nikah yaparız dedim kasımın üstünden çok geçti aileler birbirne girdi bizde böyle bir çözüm bulduk kaçmak dansa

kasım ama agustosda sade bir nikah yaparız dedik sözlümle hayr dediler erkegin ailesi çok fena herseyi zorlaştıryor egosu çok yüksek babasının

bende agustostda nikah yaparız dedim kasımın üstünden çok geçti aileler birbirne girdi bizde böyle bir çözüm bulduk kaçmak dansa
Kac yasindasin?? Biraz zamana biraksaydiniz herseyin duzelmesini bekleseydiniz suan atesin ustune barut doktunuz

öyle ama zaten ekimde söz kestik 1 aysnra annem vefat eti bu durumda evlenmem zaten ben agustos dedim ailem 1 yıl daha bekler dediler onun babasıda çok egosu var i1 yıl daha beklesinler saçma sapan sorunlar kavga çıktı iki aile de istemyor

inşlh olur iki tarafda bebek seviyorlar onlara zaten söylemiycez sadece evilşkle ilgili daha baskı yapıcaz babası dedim gibi çok egosu var biraz görmemiş ama kendini çok zengin gösteren bir aile ama sözlüm öyle degil tşk ederim gerçekten cevap yazan herkese ilerlyen günlerde yazarım pek bu tarz sitelere üye degilim ama sonuç iyide olsa kötüde mutlaka yazarım allaha emanet olun sevgiler

belkide her sey bir an once olsun bitsin 1 yil daha beklemeyelim diye yapiyorsun , bu sefer olmasada sen buna devam edeceksin olana kadar ama yanlişsin pisman olacaksin bunu bil...

son mesajini yeni gordum ,belkide o aileye kapak atmanin pesindesin...

ama senden korkulur onu anladim suan...

ayrica hic 30 yasindaymissin gibi cumleler kurmuyorsun, sanki 17 yasinda ergenle konusuyormusuz gibi hissediyorum ben.

belkide her sey bir an once olsun bitsin 1 yil daha beklemeyelim diye yapiyorsun , bu sefer olmasada sen buna devam edeceksin olana kadar ama yanlişsin pisman olacaksin bunu bil...

son mesajini yeni gordum ,belkide o aileye kapak atmanin pesindesin...

ama senden korkulur onu anladim suan...
o ailenin maddi durumu hiç iyi degil kapak atıpda ne yapcam benim ailemin maddi durumu çok iyi benim derdim aile degil sözlüm nu çok seviyorum sadece 1 yıldır ilişmiz var zaten ekimde söz yaptık eger amacım başka birşey olsaydı şimdi degil en başında yapardım bunu günaha girmeyin bence

Annen vefat ettiyse bunu senin kendine dert edinmen gerekirdi bence. Böyle biseyi yapmaya tenezül eden zaten dügünü de yapar aileler bu kadar umrunuzda degilse aile onayı olmadan evlenseydiniz bari. En azindan nikah kiyilabilirdi ne kadar mantiksiz 30 yasina kadar beklemissin bi 6 ay daha bekleyebilirdin. Bi kadin olarak kendine yakistirabiliyosan ne alâ...

Yumurtlama zamaninda olmus iliskin de hamile kalma olasiligin yuksek. Yaratan rabbim duami kabul eder ins demeden oncede yaratan rabbin sana ne diyo keske onu bi bilseydin. Pes...

X