hamilemiyim?

susevgi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
13
3
36
Merhaba

26 02 2017 sözlümle korunmasız birlikte olduk sanırım içime boşaldı adetim 10 şubata olmuş du birdahaki adetim 10 marta hamile kalma olasılıgım varmı çok merak ediyorum

Merhaba

26 02 2017 sözlümle korunmasız birlikte olduk sanırım içime boşaldı adetim 10 şubata olmuş du birdahaki adetim 10 marta hamile kalma olasılıgım varmı çok merak ediyorum
adetnz gecerse bi test yapin.ama cok takarsnzda gecirkir cok gecerse bi kan testiyle netlesir.hakkinizda hayirlisi keske evlendgnzde olsaydi en azinda boyle strese girmemis olurdnz

evlendikten sonra daha mantıklıydı bence hakkınızda hayırlısı olsun

ndn izin verdiniz onu anlamadımmm açıkçası
ya o boşaldı biranda bende ayaga kalkmadım yatakda durdum tam emin degildim snra banyodan gelincededi ben nereye boşaşdım diye ama pek sanmıyorum hamile kalıcamı spermler yumurtaya kadar ulaşması lazım benbekledim hemen kalmadım ama

Bu üyenin kafası güzel yada bizimle makara yapıyor, büyük ihtimalle de erkek...

Oldu O zaman her bebek isteyen taksın parmağa yüzüğü yapsın bebeği öyle mi oluyor bu işler??

Bu ne rahatlık, Birde bebek istiyordum diyorsun O zaman niye konu açıyorsun?

Sen durma çalışmalara devam et bence...

Merhaba

Duzenli bi adetin var ve ihtimali yuksek bir zamanda yapmissiniz anca bir kac gun kala yada adet gununde öğrenebilirsin

Oldu O zaman her bebek isteyen taksın parmağa yüzüğü yapsın bebeği öyle mi oluyor bu işler??

1 erkek degilim bayanım 2 bebek istyorum ama pek kolay kalıdgını sanmıyorum gerçekten bayanım

Yadirgamak istemedim sahsi ama haklisin bence !

Aslinda erkek oldugun suradan belli bir bayan evlenmeden neden cocuk sahibi olmak istesin ki?? Bende saf gibi acikladim

erkek degilim allah askına hangi erkek 10 şubata adet oldugunu ve 10 marta adet olucagını kalkp yazsın bu normal birşeymi her neyse adet olucam sanırım anlımda sivilceler çıktı buraya yazmamdaki tek amacımda şunanda test yapsam zaten çıkmıycak kan testi içinde 10 gün beklemem gerekliymiş ondan dolayı çevremdeki arkdaşlarımla knsyurm kimi kalma ihtmailn yok rahim yukarda kimivar diyor kafam karıştı bende demin üye oldugum bir sorim dedim

erkek degilim allah askına hangi erkek 10 şubata adet oldugunu ve 10 marta adet olucagını kalkp yazsın bu normal birşeymi her neyse adet olucam sanırım anlımda sivilceler çıktı buraya yazmamdaki tek amacımda şunanda test yapsam zaten çıkmıycak kan testi içinde 10 gün beklemem gerekliymiş ondan dolayı çevremdeki arkdaşlarımla knsyurm kimi kalma ihtmailn yok rahim yukarda kimivar diyor kafam karıştı bende demin üye oldugum bir sorim dedim
Canm tam yumurtlama gününde girmissin ilişkiye bence vurdunuz gol oldu :) şaka yapmıyorum çok ciddi hamile kalma ihtimalin çok yüksek

X