hamileyim ama korkuyorummm

A

aayyccaann

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aayyccaann
bayanlar bende hamileyim altı haftalık çok ükür bebğimin kalp atışlarını gördüm çok sevindim ama dr düşük tehlikesi var dedi ve çok korktum inş bişey olmaz ilaç verdi onu kullanıyorum 1 ay sonra tekrar çağırdı ama çok kötü olsaydı daha erken çağırırdı dimi

• Konu Sahibi aayyccaann
canım benim merak etme. bişey olmaz allahın izniyle

• Konu Sahibi aayyccaann
inşallah canım ağzın bal yesin inş tşk ederim

• Konu Sahibi aayyccaann
henüz hiç anne olmadım ama sadece şunu söyleyebilirim.. onunla şimdiden konuş ve Yaradana dua et..
Allahu Teala büyüktür, yavrunun sana sıkı sıkı tutunmasını nasip eder inşallah...
yavrun da senin sevgini hissederse sımsıkı tutunur :-)

bi dahaki kontrole sağlıklı bi bebek haberini alırsın inşallah :-)

• Konu Sahibi aayyccaann
aycancım ben 3 ay kanamalı geçirdim daha 15 20 gündür bişe yok allaha şükür kendini çok yorma mümkünse ilk 3 ay bol bol yat dinlen allahın izniyle bişecik olmaz bolca da dua et

• Konu Sahibi aayyccaann
:ecrin_bebek: canım bi dua var onu oku alahın isimlerindendi yanlış jhatrlamıyosam sağ elinin işaret parmağını göbek deliğine koyup ya mübdi a diye 99 kere tekrarla artık senin herşeyin dua ya kalmış bende yeni boş gebelik geçirdim 5 yıldr çok istiyordum kısmet nolur sende bana dua et hamilelerin duası kabul olurmuş rabbim yardımcımız olsun canım by

• Konu Sahibi aayyccaann
canım kendini yorma yat dinlen zaten doktorun söylemiştir allah büyüktür bişe olmaz inşallah bebeğine annesi

• Konu Sahibi aayyccaann
cnm ben de bir düşükten sonra hamile kalmıştım dr. bana da risklisin dedi. ama bak bebeğim şimdi 21 aylık hiç bişeycik olmaz sen Allaha dua et. ayrıca kuzenim geçen gün düşük yapıyordu ama kurtardılar bebeği. bugün kalp atışlarını duyduk hala risk var ama azalıyor o risk her geçen gün sadece dua et içini rahat tut yapman ve yapmaman gerekenlere uy gerisini Yüce Rabbime bırak. güzel haberlerini bekliyoruz

• Konu Sahibi aayyccaann
canım geçmiş olsun,sen kendine dikkat et,mümkünse bol bol dinlen,ağır iş yapma sakın,inş bebğin sana sıkı sıkı tutunur tatlım

bayanlar bende hamileyim altı haftalık çok ükür bebğimin kalp atışlarını gördüm çok sevindim ama dr düşük tehlikesi var dedi ve çok korktum inş bişey olmaz ilaç verdi onu kullanıyorum 1 ay sonra tekrar çağırdı ama çok kötü olsaydı daha erken çağırırdı dimi

bende yeni üyeyim ayrıca yeni hamile olduğumu öğrendim bend e senin gibi korkuyorum ama elden dua etmek ve dikkatli olmak dışında bişi gelmio o yüzden

korkma canım kalbini ferah tut alllaha çok çok dua et herşeyin hayırlısı kendine de dikkat et daha sonrasın allah a bırak :a015:

hepinize çok tşk ederim dualarınız için allah razı olsun allah herkesin isteğini kabul etsin inşallaha dediğiniz gibi bebeğim bana sıkı sıkı tutunur zaten öle kanamam falan yok dr içerde az bi kan toplanması var dedi of of 1 ay nasıl geçicek bilmiyorum allah tüm bebek isteyenlerin duasını kabul etsin inş

:CüvCüv:aycancım 1düşüğümün ardından 3yıl çocuk tedavisi gördüm 1 aşılama yaptırdım olmadı bir baktım kendiliğinden hamile halmışım şimdi 7 hafta 5 günlük hamileyim ama çok korkuyorum elim yüreğimde Rabbime dua ediyorum bu acıyı bir daha yaşatmasın diye inşallah korktuğumuz başımıza gelmez dua et

allah herkesin bebeğini korusun canım dr gitmemin ardından 12 gün geçti çok şükür allahıma bişey olmadı rahatsızlığımda yok ilaçlarımı içiyorum 15 günde geçsede dr gidip iii haberler alsam allah senşn bebeğinide korusun inşallah sağlıklı bebekler dünyaya getiririz bizim hamilelik dönemimiz beraber gidiyor sonuna kadarda gider inş

X