hamileyimm dimi kızlarr hala şoktayım

Gözünüz aydın, darısı tüm çift çizgi bekleyenlerin başına inşallah.
İlaçlar içinde korkmayın, Rabbim korur onları.
Ben eşinize nasıl söylediğinizi, hikayenizi merak ediyorum.

Gözünüz aydın, darısı tüm çift çizgi bekleyenlerin başına inşallah.
İlaçlar içinde korkmayın, Rabbim korur onları.
Ben eşinize nasıl söylediğinizi, hikayenizi merak ediyorum.
aminn Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

dün akşam test yaptım ilk çok belirgin inanamadım bir daha yaptım ikinci az daha silik çıktı sizde bakın birde ilaç kullanmıştım ağrı kesici grip hapı falan zararı olurmuu
Gözünüz aydın hamilesiniz ama daha yeni ilaç kullanmayın lan tahlili yaptirin

dün akşam test yaptım ilk çok belirgin inanamadım bir daha yaptım ikinci az daha silik çıktı sizde bakın birde ilaç kullanmıştım ağrı kesici grip hapı falan zararı olurmuu
Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla alın kucagınıza.bende suan hamileyim ve bende grip ilacı kullandım bilmeden hatta gargara ilaçlarından kulladım öğrendikten sonra doktoruma gittim hangileri dedi ilaç isimlerini verdim bişy olmaz dedi suan arada bi parol içiyorum çünkü ağrım çok oluyo doktorum içebilirsin dedi.sen hangi grip ilacı kullandın.

Bebisin gobusune konmus hayirli olsun cnm ilaclar zarar vermez korkma

Hayırlı uğurlu olsun,inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza da alırısnız :) İlk ayda çok sorun olmuyor diye biliyorum eğer aşırı ağır ilaçlar değilse..İçinizi ferah tutun iyi olsun :)

bugün akşam üzerine randevu aldım gidicem inşallah tek korkum o ilaç zarar verirmi :KK43:
Hamile oldugumu bilmeden tarlusal kullandim ve tarlusal direk yumurtaliga etki ediyo bebegim 6.ayi gecti sukur olsun dert etme yicek ekmegi varsa her sekilde gelir dunyaya

Allah'ın izniyle hiç bir şey olmaz endişe etmeyin.Ben de hamile olduğumu öğrenene kadar hem antidepresan hem de zayıflama ilacı:kızgın::KK57: kullanmıştım çok şükür Rabbime evladımı sağlıkla kucağıma aldım darısı sizin başınıza. Aman bu üç ay boyunca hastalıktan gözünüzü dahi açamasanız bile lütfen ama lütfen ilaç kullanmayın.Soğuk algınlığına harnup pekmezi birebir iyi geliyor.Ben bronşiti bile onun sayesinde atlattım.Herşeyin doğal tedavisi var ilaç kullanmayın.Bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun inşallah

Canım öncelikle tebrik ederim. Ben de hamile olduğumu bilmeden neler yaptım. Saçımı boyattım, brezilya fönü yaptırdım, sigara ve alkol içtim ve birgün sonra hamile olduğumu öğrendim. Ben de çok endişelenmiştim ama doktoruma söylediğimde hamile olduğunu öğrenene kadar yaptıklarının bebeğe zararı olmaz dedi. Bu yüzden endişelenme. Ben çok üzüldüm kafama taktım ama doktorum dtres daha kötü dedi. Olumlu düşün olumlu olsun tekrar tebrik ederim

X